Historicky první školení asistentek v Zaječí se vydařilo

21.04.2016

Ve dnech 14. a 15. 4. se uskutečnilo školení asistentek v Zaječí, v příjemném prostředí Vinařství u Kapličky. Jak už je u M&M zvykem, školení bylo perfektně připraveno od začátku do konce.

Všechny asistentky i přednášející přivítal výkonný ředitel M&M reality Zdeněk Václavek. Pak už začala šňůra školení, kterého se ujali ředitelé pobočkové sítě Pavel Zámečník a Josef Dolanský a zdatně jim sekundovali regionální ředitelé Tomáš Štěpnička a Ladislav Douda, právník Lumír … a také manažer centrály David Holík.

Témata byla rozličná, od smluv přes zadávání do STORMMu až po tipy a triky, jak na makléře, aby si plnili úkoly tak, jak mají. Skvělé bylo i video z dílny Pavla Zámečníka, jak vidí makléři práci asistentky, které všechny rozplakalo smíchy.

Připraveno bylo excelentní občerstvení a večer byl zakončen – jak jinak – ve vinném sklípku. Bohatý raut doplnila samozřejmá ochutnávka vína přímo mezi sudy se zrajícím mokem. Příjemnou kulisu doplnila cimbálovka.

Ráno všechny přivítalo fantastické počasí, proto se dopolední blok odehrál přímo před vinařstvím. Zdeněk Václavek poděkoval všem asistentkám za odvedenou práci a slíbil, že do roka a do dne se toto školení zopakuje.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články