Hurá děti, prázdniny jsou tady - Karviná 30. 6. 2015

15.07.2015

Dne 30. 6. 2015 proběhla společná akce pro děti „ Hurá děti, prázdniny jsou tady…“ pobočky Karviné a Havířova na Masarykově náměstí za účasti makléřů a vedoucích regionu Petra Motyky.

Po rozdání vysvědčení s dětskou radostí z letních prázdnin, byly připraveny pro ty nejmenší atrakce v podobě nafukovací skluzavky, nafukovacího hradu nebo malování domečku a za jejich absolvování byli odměňováni sladkostmi, drobnými cennými dárečky a balónky. Rozdávaly se výborné koblížky, nealko nápoje. Společnost autocentrála s.r.o., která připravila pro dospělé předváděcí akci vozů škoda superb 2015 a Hyundai i40 combi. První prázdninový den všem návštěvníkům zpříjemňovala reprodukovaná dětská hudba naších zábavných klaunů, která se linula náměstím a blízkým okolím. Úsměvy, spokojenost dětí a rodičů pak byly tou nejlepší odměnou pořadatelům a nejlepší pozvánkou na příští akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články