Jachta 2013 – regionální dovolená Josefa Dolanského

29.07.2013

Ve dnech 13. – 20. 7. 2013 se uskutečnila velkolepá plavba dvou posádek nejlepších členů týmu regionu Josefa Dolanského po ostrovech Jadranu. Týden nabitý adrenalinem a pro mnohé z účastníků spoustou překvapení. Hold život na moři je jako na houpačce – jednou dole a jednou nahoře a to doslova v nepravidelných opakujících se cyklech.

Čekání na příznivý vítr v pozici relaxace se rázem mění v adrenalinový zážitek a neuvěřitelný náklon lodi, kdy se tají dech a mrazí v zádech. Věci, které do té doby odpočívaly na svých místech se rázem dávají do pohybu včetně příslušníků posádky a kdo na místě chvíli stál, již leží opodál.

Všichni si vyzkoušeli tvrdou práci mořského vlka a poznali spoustu pěkných míst navštívených ostrovních oblastí. Po týdnu stráveném na moři se i po zakotvení v přístavu s mnohými houpe pevná zem, v umývárnách se naklánějí sprchové vaničky a žaludek je o trochu výš než byl před vyplutím a intimní zpráva pro zvědavé – někteří ho i několikrát během plavby vylili.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články