Jachta 2013 – regionální dovolená Josefa Dolanského

29.07.2013

Ve dnech 13. – 20. 7. 2013 se uskutečnila velkolepá plavba dvou posádek nejlepších členů týmu regionu Josefa Dolanského po ostrovech Jadranu. Týden nabitý adrenalinem a pro mnohé z účastníků spoustou překvapení. Hold život na moři je jako na houpačce – jednou dole a jednou nahoře a to doslova v nepravidelných opakujících se cyklech.

Čekání na příznivý vítr v pozici relaxace se rázem mění v adrenalinový zážitek a neuvěřitelný náklon lodi, kdy se tají dech a mrazí v zádech. Věci, které do té doby odpočívaly na svých místech se rázem dávají do pohybu včetně příslušníků posádky a kdo na místě chvíli stál, již leží opodál.

Všichni si vyzkoušeli tvrdou práci mořského vlka a poznali spoustu pěkných míst navštívených ostrovních oblastí. Po týdnu stráveném na moři se i po zakotvení v přístavu s mnohými houpe pevná zem, v umývárnách se naklánějí sprchové vaničky a žaludek je o trochu výš než byl před vyplutím a intimní zpráva pro zvědavé – někteří ho i několikrát během plavby vylili.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články