Jachta 2013 – regionální dovolená Josefa Dolanského

29.07.2013

Ve dnech 13. – 20. 7. 2013 se uskutečnila velkolepá plavba dvou posádek nejlepších členů týmu regionu Josefa Dolanského po ostrovech Jadranu. Týden nabitý adrenalinem a pro mnohé z účastníků spoustou překvapení. Hold život na moři je jako na houpačce – jednou dole a jednou nahoře a to doslova v nepravidelných opakujících se cyklech.

Čekání na příznivý vítr v pozici relaxace se rázem mění v adrenalinový zážitek a neuvěřitelný náklon lodi, kdy se tají dech a mrazí v zádech. Věci, které do té doby odpočívaly na svých místech se rázem dávají do pohybu včetně příslušníků posádky a kdo na místě chvíli stál, již leží opodál.

Všichni si vyzkoušeli tvrdou práci mořského vlka a poznali spoustu pěkných míst navštívených ostrovních oblastí. Po týdnu stráveném na moři se i po zakotvení v přístavu s mnohými houpe pevná zem, v umývárnách se naklánějí sprchové vaničky a žaludek je o trochu výš než byl před vyplutím a intimní zpráva pro zvědavé – někteří ho i několikrát během plavby vylili.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články