Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Jachta 2013 – regionální dovolená Josefa Dolanského

29.07.2013

Ve dnech 13. – 20. 7. 2013 se uskutečnila velkolepá plavba dvou posádek nejlepších členů týmu regionu Josefa Dolanského po ostrovech Jadranu. Týden nabitý adrenalinem a pro mnohé z účastníků spoustou překvapení. Hold život na moři je jako na houpačce – jednou dole a jednou nahoře a to doslova v nepravidelných opakujících se cyklech.

Čekání na příznivý vítr v pozici relaxace se rázem mění v adrenalinový zážitek a neuvěřitelný náklon lodi, kdy se tají dech a mrazí v zádech. Věci, které do té doby odpočívaly na svých místech se rázem dávají do pohybu včetně příslušníků posádky a kdo na místě chvíli stál, již leží opodál.

Všichni si vyzkoušeli tvrdou práci mořského vlka a poznali spoustu pěkných míst navštívených ostrovních oblastí. Po týdnu stráveném na moři se i po zakotvení v přístavu s mnohými houpe pevná zem, v umývárnách se naklánějí sprchové vaničky a žaludek je o trochu výš než byl před vyplutím a intimní zpráva pro zvědavé – někteří ho i několikrát během plavby vylili.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články