JACHTA 2014 – dovolená v regionu Josefa Dolanského

31.07.2014

JACHTA 2014 – dovolená v regionu Josefa Dolanského Ve dnech 20. – 28. 6. 2014 absolvovala 14členná posádka z regionu Pepy Dolanského dobrodružnou plavbu jachtou po ostrovech Jadranu.

Na palubu se probojovali jen ti nejlepší a byl to boj do poslední chvíle. Týden na moři bychom mohli shrnout do pár bodů, které ovšem hovoří za vše: odpočinek, pocit svobody, dobrodružství, adrenalin, objevování ostrůvků a zátok, koupání ve volném moři a v neposlední řadě život jako na houpačce i po vylodění na pevnině.


Pro nepolíbené to byl opravdu nevšední zážitek. Všichni si mohli vyzkoušet tvrdou práci mořského vlka, zažili úžasné západy i východy slunce, jet s větrem o závod, šnorchlovat a odhalit tak něco z tajemného podmořského světa nebo přičichnout ke kapitánským dovednostem. Podstatné je však prožití dovolené s partou přátelských lidí se smyslem pro humor. Toliko částečné nastínění atmosféry regionální dovolené týmu Pepy Dolanského, zbytek prozradí fotografie níže.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články