JACHTA 2014 – dovolená v regionu Josefa Dolanského

31.07.2014

JACHTA 2014 – dovolená v regionu Josefa Dolanského Ve dnech 20. – 28. 6. 2014 absolvovala 14členná posádka z regionu Pepy Dolanského dobrodružnou plavbu jachtou po ostrovech Jadranu.

Na palubu se probojovali jen ti nejlepší a byl to boj do poslední chvíle. Týden na moři bychom mohli shrnout do pár bodů, které ovšem hovoří za vše: odpočinek, pocit svobody, dobrodružství, adrenalin, objevování ostrůvků a zátok, koupání ve volném moři a v neposlední řadě život jako na houpačce i po vylodění na pevnině.


Pro nepolíbené to byl opravdu nevšední zážitek. Všichni si mohli vyzkoušet tvrdou práci mořského vlka, zažili úžasné západy i východy slunce, jet s větrem o závod, šnorchlovat a odhalit tak něco z tajemného podmořského světa nebo přičichnout ke kapitánským dovednostem. Podstatné je však prožití dovolené s partou přátelských lidí se smyslem pro humor. Toliko částečné nastínění atmosféry regionální dovolené týmu Pepy Dolanského, zbytek prozradí fotografie níže.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články