JACHTA 2014 – dovolená v regionu Josefa Dolanského

31.07.2014

JACHTA 2014 – dovolená v regionu Josefa Dolanského Ve dnech 20. – 28. 6. 2014 absolvovala 14členná posádka z regionu Pepy Dolanského dobrodružnou plavbu jachtou po ostrovech Jadranu.

Na palubu se probojovali jen ti nejlepší a byl to boj do poslední chvíle. Týden na moři bychom mohli shrnout do pár bodů, které ovšem hovoří za vše: odpočinek, pocit svobody, dobrodružství, adrenalin, objevování ostrůvků a zátok, koupání ve volném moři a v neposlední řadě život jako na houpačce i po vylodění na pevnině.


Pro nepolíbené to byl opravdu nevšední zážitek. Všichni si mohli vyzkoušet tvrdou práci mořského vlka, zažili úžasné západy i východy slunce, jet s větrem o závod, šnorchlovat a odhalit tak něco z tajemného podmořského světa nebo přičichnout ke kapitánským dovednostem. Podstatné je však prožití dovolené s partou přátelských lidí se smyslem pro humor. Toliko částečné nastínění atmosféry regionální dovolené týmu Pepy Dolanského, zbytek prozradí fotografie níže.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články