Jičín - město pohádky, 12. 9. 2014 - Jičín

23.09.2014

Dne 12. 9. 2014 se makléři z pobočky Jičín zúčastnili akce: " Jičín - město pohádky". Počasí moc nepřálo, kolikrát byl tak silný vítr, že jsme společnými silami drželi náš zelený stánek, aby nám neodletěl.

Největší odměnou nám ale byly dětské úsměvy při rozdávání zelených M&M nafukovacích balónků. Po pár hodinách se náměstí krásně zazelenalo a tím jsme o sobě opět dali vědět - pokud potřebujete poradit v oblasti nemovitostí, je Vám naše pobočka v Židovské ulici k dispozici. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým makléřů - pobočka Jičín.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články