Jízda celopolepů poboček Žatec a Kadaň, 12. 8. 2014

28.08.2014

Čerstvě narozená pobočka M&M Žatec přijala dne 12. 8. 2014 s velkou vděčností pozvání kontaktního místa Kadaň a přesně v 12.00 hod.

Jsme se sešli před kadaňskou kanceláří. Vedoucí Kadaně Lenka Tlustá nás pozvala do příjemné restaurace na pěší zóně na oběd. Kadaň osvícená slunečními paprsky a bělostná věž na náměstí věstila krásné odpoledne. Nasyceni, napojeni jsme se z náměstí rozjeli po kadaňských sídlištích a důležitých lokalitách. Další trasa vedla do Klášterce nad Ohří. Projeli jsme nejdůležitější lokality a po hromadném focení jsme se vraceli přes Kadaň a pokračovali směrem do Žatce. Vedoucí pobočky Žatce Anička Poláková nezklamala – pěkně jsme se točili na kruhových objezdech, předvedli jsem naši sílu u konkurenčních realitních kancelářích a samozřejmě jsme se i fotili v plné zelené kráse a síle. Hrdě jsme zelené barvy hájili nejen na automobilech, ale i oblečení a pokrývky hlav mnohých z nás se také pěkně zelenaly. Nejmladší účastníci ve věku 7 a 5 let, bratři Svobodovi – vnoučata paní Jarky Lochařové již od mládí dostávají průpravu a vštěpuje se jim zelená barva do paměti, i do podvědomí.

Děkujeme vedoucí kontaktního místa Lence Tlusté za nádherně prožité odpoledne, kdy opět jsme se přesvědčili, že zelená rodina umí udělat zábavu, že správná parta lidí dokáže vykouzlit skvělé odpoledne a vždy bude držet za jeden provaz. A věříme, že příští spanilá jízda celopolepů bude v daleko větším hvězdném obsazení zelené! Účastníci spanilé jízdy: Anna Poláková, Lenka Tlustá, Milan Novák, Lucka Šifaldová, hypoteční oddělení, Veronika Nedbálková, Jarka Lochařová se Svoboďáky. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum