Jízda celopolepů poboček Žatec a Kadaň, 12. 8. 2014

28.08.2014

Čerstvě narozená pobočka M&M Žatec přijala dne 12. 8. 2014 s velkou vděčností pozvání kontaktního místa Kadaň a přesně v 12.00 hod.

Jsme se sešli před kadaňskou kanceláří. Vedoucí Kadaně Lenka Tlustá nás pozvala do příjemné restaurace na pěší zóně na oběd. Kadaň osvícená slunečními paprsky a bělostná věž na náměstí věstila krásné odpoledne. Nasyceni, napojeni jsme se z náměstí rozjeli po kadaňských sídlištích a důležitých lokalitách. Další trasa vedla do Klášterce nad Ohří. Projeli jsme nejdůležitější lokality a po hromadném focení jsme se vraceli přes Kadaň a pokračovali směrem do Žatce. Vedoucí pobočky Žatce Anička Poláková nezklamala – pěkně jsme se točili na kruhových objezdech, předvedli jsem naši sílu u konkurenčních realitních kancelářích a samozřejmě jsme se i fotili v plné zelené kráse a síle. Hrdě jsme zelené barvy hájili nejen na automobilech, ale i oblečení a pokrývky hlav mnohých z nás se také pěkně zelenaly. Nejmladší účastníci ve věku 7 a 5 let, bratři Svobodovi – vnoučata paní Jarky Lochařové již od mládí dostávají průpravu a vštěpuje se jim zelená barva do paměti, i do podvědomí.

Děkujeme vedoucí kontaktního místa Lence Tlusté za nádherně prožité odpoledne, kdy opět jsme se přesvědčili, že zelená rodina umí udělat zábavu, že správná parta lidí dokáže vykouzlit skvělé odpoledne a vždy bude držet za jeden provaz. A věříme, že příští spanilá jízda celopolepů bude v daleko větším hvězdném obsazení zelené! Účastníci spanilé jízdy: Anna Poláková, Lenka Tlustá, Milan Novák, Lucka Šifaldová, hypoteční oddělení, Veronika Nedbálková, Jarka Lochařová se Svoboďáky. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články