Jízda celopolepů poboček Žatec a Kadaň, 12. 8. 2014

28.08.2014

Čerstvě narozená pobočka M&M Žatec přijala dne 12. 8. 2014 s velkou vděčností pozvání kontaktního místa Kadaň a přesně v 12.00 hod.

Jsme se sešli před kadaňskou kanceláří. Vedoucí Kadaně Lenka Tlustá nás pozvala do příjemné restaurace na pěší zóně na oběd. Kadaň osvícená slunečními paprsky a bělostná věž na náměstí věstila krásné odpoledne. Nasyceni, napojeni jsme se z náměstí rozjeli po kadaňských sídlištích a důležitých lokalitách. Další trasa vedla do Klášterce nad Ohří. Projeli jsme nejdůležitější lokality a po hromadném focení jsme se vraceli přes Kadaň a pokračovali směrem do Žatce. Vedoucí pobočky Žatce Anička Poláková nezklamala – pěkně jsme se točili na kruhových objezdech, předvedli jsem naši sílu u konkurenčních realitních kancelářích a samozřejmě jsme se i fotili v plné zelené kráse a síle. Hrdě jsme zelené barvy hájili nejen na automobilech, ale i oblečení a pokrývky hlav mnohých z nás se také pěkně zelenaly. Nejmladší účastníci ve věku 7 a 5 let, bratři Svobodovi – vnoučata paní Jarky Lochařové již od mládí dostávají průpravu a vštěpuje se jim zelená barva do paměti, i do podvědomí.

Děkujeme vedoucí kontaktního místa Lence Tlusté za nádherně prožité odpoledne, kdy opět jsme se přesvědčili, že zelená rodina umí udělat zábavu, že správná parta lidí dokáže vykouzlit skvělé odpoledne a vždy bude držet za jeden provaz. A věříme, že příští spanilá jízda celopolepů bude v daleko větším hvězdném obsazení zelené! Účastníci spanilé jízdy: Anna Poláková, Lenka Tlustá, Milan Novák, Lucka Šifaldová, hypoteční oddělení, Veronika Nedbálková, Jarka Lochařová se Svoboďáky. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články