Jízda celopolepů poboček Žatec a Kadaň, 12. 8. 2014

28.08.2014

Čerstvě narozená pobočka M&M Žatec přijala dne 12. 8. 2014 s velkou vděčností pozvání kontaktního místa Kadaň a přesně v 12.00 hod.

Jsme se sešli před kadaňskou kanceláří. Vedoucí Kadaně Lenka Tlustá nás pozvala do příjemné restaurace na pěší zóně na oběd. Kadaň osvícená slunečními paprsky a bělostná věž na náměstí věstila krásné odpoledne. Nasyceni, napojeni jsme se z náměstí rozjeli po kadaňských sídlištích a důležitých lokalitách. Další trasa vedla do Klášterce nad Ohří. Projeli jsme nejdůležitější lokality a po hromadném focení jsme se vraceli přes Kadaň a pokračovali směrem do Žatce. Vedoucí pobočky Žatce Anička Poláková nezklamala – pěkně jsme se točili na kruhových objezdech, předvedli jsem naši sílu u konkurenčních realitních kancelářích a samozřejmě jsme se i fotili v plné zelené kráse a síle. Hrdě jsme zelené barvy hájili nejen na automobilech, ale i oblečení a pokrývky hlav mnohých z nás se také pěkně zelenaly. Nejmladší účastníci ve věku 7 a 5 let, bratři Svobodovi – vnoučata paní Jarky Lochařové již od mládí dostávají průpravu a vštěpuje se jim zelená barva do paměti, i do podvědomí.

Děkujeme vedoucí kontaktního místa Lence Tlusté za nádherně prožité odpoledne, kdy opět jsme se přesvědčili, že zelená rodina umí udělat zábavu, že správná parta lidí dokáže vykouzlit skvělé odpoledne a vždy bude držet za jeden provaz. A věříme, že příští spanilá jízda celopolepů bude v daleko větším hvězdném obsazení zelené! Účastníci spanilé jízdy: Anna Poláková, Lenka Tlustá, Milan Novák, Lucka Šifaldová, hypoteční oddělení, Veronika Nedbálková, Jarka Lochařová se Svoboďáky. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum