Jízda Vysočinou 2014

27.10.2014

“Oba si pobrukovali a měli důvod. Řidič za volantem věděl, že jeho práce je všechno, jen ne nudná rutina, motoru auta s nepřehlédnutelně polepenou kapotou zase dělalo radost, že se s ním zachází vlídně, neb je nepostradatelný, protože denně polyká desítky kilometrů...“

Předposlední říjnové pondělí oživila silnice na trase Jihlava - Havlíčkův Brod auta v celopolepovém dresu MM realit s makléři za volantem. Co předcházelo propagační jízdě? Opověď je stručná – pořádná porce práce s lidmi a jejich nemovitostmi, porada, kterak vylepšit služby největší české realitky, a toho dne i společný oběd makléřů z poboček v Jihlavě a Havlíčkově Brodě.
„Tuhle značku znám,“ odpověděla na otázku, jak se jí zeleně polepená kolona líbí, řidička modré Felicie u Kauflandu v Jihlavě. „Chceme si s přítelem pořídit vlastní byt, možná už vím, kde se na něj budu ptát.“ Že bychom příští jízdu celopolepů naší pobočky spojili s krátkou anketetou? Kdo ví, reakce z terénu – pozitivní, i ty méně lichotivé - jsou pro naši práci vždycky novou inspirací.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články