Jízda Vysočinou 2014

27.10.2014

“Oba si pobrukovali a měli důvod. Řidič za volantem věděl, že jeho práce je všechno, jen ne nudná rutina, motoru auta s nepřehlédnutelně polepenou kapotou zase dělalo radost, že se s ním zachází vlídně, neb je nepostradatelný, protože denně polyká desítky kilometrů...“

Předposlední říjnové pondělí oživila silnice na trase Jihlava - Havlíčkův Brod auta v celopolepovém dresu MM realit s makléři za volantem. Co předcházelo propagační jízdě? Opověď je stručná – pořádná porce práce s lidmi a jejich nemovitostmi, porada, kterak vylepšit služby největší české realitky, a toho dne i společný oběd makléřů z poboček v Jihlavě a Havlíčkově Brodě.
„Tuhle značku znám,“ odpověděla na otázku, jak se jí zeleně polepená kolona líbí, řidička modré Felicie u Kauflandu v Jihlavě. „Chceme si s přítelem pořídit vlastní byt, možná už vím, kde se na něj budu ptát.“ Že bychom příští jízdu celopolepů naší pobočky spojili s krátkou anketetou? Kdo ví, reakce z terénu – pozitivní, i ty méně lichotivé - jsou pro naši práci vždycky novou inspirací.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články