Jmenování oblastních ředitelů a vedoucích poboček

08.02.2016

Krásný den Zelená rodino,

začátek února byl v ředitelství Josefa Dolanského velmi rušný. V únoru přivítal společně se svým regionálními řediteli, oblastním ředitelem a oblastním manažerem nové posily na pozici oblastních manažerů a vedoucích poboček.Tímto bychom Vám rádi představili nově jmenované oblastní manažery a vedoucí poboček: Za účasti regionálního ředitele Ladislava Doudy a ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, byl jmenován Mgr. Ladislav Rajm do nové funkce oblastního manažera pro pobočku Žďár nad Sázavou, Jihlava a kontaktní místo Havlíčkův Brod.

Nově jmenovaným oblastním manažerem pro pobočku Pardubice 2 a kontaktní místo Přelouč se stal Ing. Michal Burian, kterého jmenoval do nové funkce ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský.

Nesmíme také opomenout nově jmenované vedoucí poboček. Jednou z nich je Mgr. Petra Hlavsová, která nově zastává funkci VP na pobočce Hradec Králové. Mnoho úspěchu ji popřál společně s ředitelem pobočkové sítě i oblastní ředitel Miroslav Horák.

Na pobočce Kolín byla nově jmenována do funkce vedoucí pobočky Čáslav Markéta Nedavašková a pobočky Kolín Ivana Dočkalová, kterou jmenoval do své funkce ředitel pobočkové sítě společně se svým oblastním ředitel Miroslavem Horákem.

V regionu Petra Motyky byli také nově jmenovaní vedoucí pobočky. Pobočku Havířov nově přebral pod svá křídla Pavel Stareček, který za účasti oblastního manažera Ing. Michala Bukowského a ředitele pobočkové sítě převzal jmenovací dekret.

Pobočka Uherské Hradiště přivítala také svoji novou vedoucí Lenku Staníkovou, kterou také vítáme do nové funkce.

Všem nově jmenovaným vedoucím a oblastním manažerům přejeme mnoho pracovních úspěchů a úspěšný rozvoj všech přidělených poboček!

S pozdravem Tým M&M reality

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích