Jmenování oblastních ředitelů a vedoucích poboček

08.02.2016

Krásný den Zelená rodino,

začátek února byl v ředitelství Josefa Dolanského velmi rušný. V únoru přivítal společně se svým regionálními řediteli, oblastním ředitelem a oblastním manažerem nové posily na pozici oblastních manažerů a vedoucích poboček.Tímto bychom Vám rádi představili nově jmenované oblastní manažery a vedoucí poboček: Za účasti regionálního ředitele Ladislava Doudy a ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, byl jmenován Mgr. Ladislav Rajm do nové funkce oblastního manažera pro pobočku Žďár nad Sázavou, Jihlava a kontaktní místo Havlíčkův Brod.

Nově jmenovaným oblastním manažerem pro pobočku Pardubice 2 a kontaktní místo Přelouč se stal Ing. Michal Burian, kterého jmenoval do nové funkce ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský.

Nesmíme také opomenout nově jmenované vedoucí poboček. Jednou z nich je Mgr. Petra Hlavsová, která nově zastává funkci VP na pobočce Hradec Králové. Mnoho úspěchu ji popřál společně s ředitelem pobočkové sítě i oblastní ředitel Miroslav Horák.

Na pobočce Kolín byla nově jmenována do funkce vedoucí pobočky Čáslav Markéta Nedavašková a pobočky Kolín Ivana Dočkalová, kterou jmenoval do své funkce ředitel pobočkové sítě společně se svým oblastním ředitel Miroslavem Horákem.

V regionu Petra Motyky byli také nově jmenovaní vedoucí pobočky. Pobočku Havířov nově přebral pod svá křídla Pavel Stareček, který za účasti oblastního manažera Ing. Michala Bukowského a ředitele pobočkové sítě převzal jmenovací dekret.

Pobočka Uherské Hradiště přivítala také svoji novou vedoucí Lenku Staníkovou, kterou také vítáme do nové funkce.

Všem nově jmenovaným vedoucím a oblastním manažerům přejeme mnoho pracovních úspěchů a úspěšný rozvoj všech přidělených poboček!

S pozdravem Tým M&M reality

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články