Jmenování oblastních ředitelů a vedoucích poboček

08.02.2016

Krásný den Zelená rodino,

začátek února byl v ředitelství Josefa Dolanského velmi rušný. V únoru přivítal společně se svým regionálními řediteli, oblastním ředitelem a oblastním manažerem nové posily na pozici oblastních manažerů a vedoucích poboček.Tímto bychom Vám rádi představili nově jmenované oblastní manažery a vedoucí poboček: Za účasti regionálního ředitele Ladislava Doudy a ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, byl jmenován Mgr. Ladislav Rajm do nové funkce oblastního manažera pro pobočku Žďár nad Sázavou, Jihlava a kontaktní místo Havlíčkův Brod.

Nově jmenovaným oblastním manažerem pro pobočku Pardubice 2 a kontaktní místo Přelouč se stal Ing. Michal Burian, kterého jmenoval do nové funkce ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský.

Nesmíme také opomenout nově jmenované vedoucí poboček. Jednou z nich je Mgr. Petra Hlavsová, která nově zastává funkci VP na pobočce Hradec Králové. Mnoho úspěchu ji popřál společně s ředitelem pobočkové sítě i oblastní ředitel Miroslav Horák.

Na pobočce Kolín byla nově jmenována do funkce vedoucí pobočky Čáslav Markéta Nedavašková a pobočky Kolín Ivana Dočkalová, kterou jmenoval do své funkce ředitel pobočkové sítě společně se svým oblastním ředitel Miroslavem Horákem.

V regionu Petra Motyky byli také nově jmenovaní vedoucí pobočky. Pobočku Havířov nově přebral pod svá křídla Pavel Stareček, který za účasti oblastního manažera Ing. Michala Bukowského a ředitele pobočkové sítě převzal jmenovací dekret.

Pobočka Uherské Hradiště přivítala také svoji novou vedoucí Lenku Staníkovou, kterou také vítáme do nové funkce.

Všem nově jmenovaným vedoucím a oblastním manažerům přejeme mnoho pracovních úspěchů a úspěšný rozvoj všech přidělených poboček!

S pozdravem Tým M&M reality

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum