subHeader

Jmenování oblastních ředitelů a vedoucích poboček

08.02.2016

Krásný den Zelená rodino,

začátek února byl v ředitelství Josefa Dolanského velmi rušný. V únoru přivítal společně se svým regionálními řediteli, oblastním ředitelem a oblastním manažerem nové posily na pozici oblastních manažerů a vedoucích poboček.Tímto bychom Vám rádi představili nově jmenované oblastní manažery a vedoucí poboček: Za účasti regionálního ředitele Ladislava Doudy a ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, byl jmenován Mgr. Ladislav Rajm do nové funkce oblastního manažera pro pobočku Žďár nad Sázavou, Jihlava a kontaktní místo Havlíčkův Brod.

Nově jmenovaným oblastním manažerem pro pobočku Pardubice 2 a kontaktní místo Přelouč se stal Ing. Michal Burian, kterého jmenoval do nové funkce ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský.

Nesmíme také opomenout nově jmenované vedoucí poboček. Jednou z nich je Mgr. Petra Hlavsová, která nově zastává funkci VP na pobočce Hradec Králové. Mnoho úspěchu ji popřál společně s ředitelem pobočkové sítě i oblastní ředitel Miroslav Horák.

Na pobočce Kolín byla nově jmenována do funkce vedoucí pobočky Čáslav Markéta Nedavašková a pobočky Kolín Ivana Dočkalová, kterou jmenoval do své funkce ředitel pobočkové sítě společně se svým oblastním ředitel Miroslavem Horákem.

V regionu Petra Motyky byli také nově jmenovaní vedoucí pobočky. Pobočku Havířov nově přebral pod svá křídla Pavel Stareček, který za účasti oblastního manažera Ing. Michala Bukowského a ředitele pobočkové sítě převzal jmenovací dekret.

Pobočka Uherské Hradiště přivítala také svoji novou vedoucí Lenku Staníkovou, kterou také vítáme do nové funkce.

Všem nově jmenovaným vedoucím a oblastním manažerům přejeme mnoho pracovních úspěchů a úspěšný rozvoj všech přidělených poboček!

S pozdravem Tým M&M reality

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články