subHeader

Kanárské ostrovy - zasloužený odpočinek TOP 12 nejlepších z regionu Davida Mrozka, 3. - 10. 5. 2014

20.05.2014

Když se loni v září rozhodoval regionální ředitel David Mrozek, jakou motivaci vymyslet pro své kolegy v regionu, bylo víc než jasné, že to musí být něco, na co se budou všichni těšit a budou bojovat o své místo v TOP 12.

Ani ve snu ho ale nenapadlo, že to bude doslova a do písmene "boj" do posledních vteřin. Celých šest měsíců, počínaje říjnem 2013 a konče březnem 2014, měli členové všech divizí M&M holdingu možnost bojovat o své místo v letadle na Kanárské ostrovy a pobyt v luxusním wellness hotelu na ostrově Grand Canaria. A kdo se dostal mezi již zmiňovanou TOP 12 v regionu Davida Mrozka? Z řad makléřů se díky svým obratům nominovali Viktor Gáborík, Anita Musilová, Adam Kadlubiec, Taťána Krstovská, Jiří Provazník, Petra Škorpíková, Petr Musil, Lucie Helmová.

Mezi nejlepší vedoucí, plnící stanovený nadplán obratu pobočky se probojovali Jarmila Odehnalová, Klára Šustalová a Michal Kopciuch. Za své perfektní výkony na poli hypoték byla odměněna Lucie Mihalová. Tato skvělá a nejlepší sestava si užívala zasloužený relax na Kanárských ostrovech v termínu 3. - 10. května 2014. Jak moc si to TOP partička užívala se můžete přesvědčit níže na fotkách. Věřte tomu, že to nebylo žádné troškaření, ale celý týden se nesl ve velkém stylu. Jedna velká párty, která se zapsala do dějin Kanárských ostrovů. I zde platí to, co se často říká o akcích M&M ... kam M&M jednou přijede, tak tam na ně dlouho nezapomenou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články