Kanárské ostrovy - zasloužený odpočinek TOP 12 nejlepších z regionu Davida Mrozka, 3. - 10. 5. 2014

20.05.2014

Když se loni v září rozhodoval regionální ředitel David Mrozek, jakou motivaci vymyslet pro své kolegy v regionu, bylo víc než jasné, že to musí být něco, na co se budou všichni těšit a budou bojovat o své místo v TOP 12.

Ani ve snu ho ale nenapadlo, že to bude doslova a do písmene "boj" do posledních vteřin. Celých šest měsíců, počínaje říjnem 2013 a konče březnem 2014, měli členové všech divizí M&M holdingu možnost bojovat o své místo v letadle na Kanárské ostrovy a pobyt v luxusním wellness hotelu na ostrově Grand Canaria. A kdo se dostal mezi již zmiňovanou TOP 12 v regionu Davida Mrozka? Z řad makléřů se díky svým obratům nominovali Viktor Gáborík, Anita Musilová, Adam Kadlubiec, Taťána Krstovská, Jiří Provazník, Petra Škorpíková, Petr Musil, Lucie Helmová.

Mezi nejlepší vedoucí, plnící stanovený nadplán obratu pobočky se probojovali Jarmila Odehnalová, Klára Šustalová a Michal Kopciuch. Za své perfektní výkony na poli hypoték byla odměněna Lucie Mihalová. Tato skvělá a nejlepší sestava si užívala zasloužený relax na Kanárských ostrovech v termínu 3. - 10. května 2014. Jak moc si to TOP partička užívala se můžete přesvědčit níže na fotkách. Věřte tomu, že to nebylo žádné troškaření, ale celý týden se nesl ve velkém stylu. Jedna velká párty, která se zapsala do dějin Kanárských ostrovů. I zde platí to, co se často říká o akcích M&M ... kam M&M jednou přijede, tak tam na ně dlouho nezapomenou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články