Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Kanárské ostrovy - zasloužený odpočinek TOP 12 nejlepších z regionu Davida Mrozka, 3. - 10. 5. 2014

20.05.2014

Když se loni v září rozhodoval regionální ředitel David Mrozek, jakou motivaci vymyslet pro své kolegy v regionu, bylo víc než jasné, že to musí být něco, na co se budou všichni těšit a budou bojovat o své místo v TOP 12.

Ani ve snu ho ale nenapadlo, že to bude doslova a do písmene "boj" do posledních vteřin. Celých šest měsíců, počínaje říjnem 2013 a konče březnem 2014, měli členové všech divizí M&M holdingu možnost bojovat o své místo v letadle na Kanárské ostrovy a pobyt v luxusním wellness hotelu na ostrově Grand Canaria. A kdo se dostal mezi již zmiňovanou TOP 12 v regionu Davida Mrozka? Z řad makléřů se díky svým obratům nominovali Viktor Gáborík, Anita Musilová, Adam Kadlubiec, Taťána Krstovská, Jiří Provazník, Petra Škorpíková, Petr Musil, Lucie Helmová.

Mezi nejlepší vedoucí, plnící stanovený nadplán obratu pobočky se probojovali Jarmila Odehnalová, Klára Šustalová a Michal Kopciuch. Za své perfektní výkony na poli hypoték byla odměněna Lucie Mihalová. Tato skvělá a nejlepší sestava si užívala zasloužený relax na Kanárských ostrovech v termínu 3. - 10. května 2014. Jak moc si to TOP partička užívala se můžete přesvědčit níže na fotkách. Věřte tomu, že to nebylo žádné troškaření, ale celý týden se nesl ve velkém stylu. Jedna velká párty, která se zapsala do dějin Kanárských ostrovů. I zde platí to, co se často říká o akcích M&M ... kam M&M jednou přijede, tak tam na ně dlouho nezapomenou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články