Kanárské ostrovy - zasloužený odpočinek TOP 12 nejlepších z regionu Davida Mrozka, 3. - 10. 5. 2014

20.05.2014

Když se loni v září rozhodoval regionální ředitel David Mrozek, jakou motivaci vymyslet pro své kolegy v regionu, bylo víc než jasné, že to musí být něco, na co se budou všichni těšit a budou bojovat o své místo v TOP 12.

Ani ve snu ho ale nenapadlo, že to bude doslova a do písmene "boj" do posledních vteřin. Celých šest měsíců, počínaje říjnem 2013 a konče březnem 2014, měli členové všech divizí M&M holdingu možnost bojovat o své místo v letadle na Kanárské ostrovy a pobyt v luxusním wellness hotelu na ostrově Grand Canaria. A kdo se dostal mezi již zmiňovanou TOP 12 v regionu Davida Mrozka? Z řad makléřů se díky svým obratům nominovali Viktor Gáborík, Anita Musilová, Adam Kadlubiec, Taťána Krstovská, Jiří Provazník, Petra Škorpíková, Petr Musil, Lucie Helmová.

Mezi nejlepší vedoucí, plnící stanovený nadplán obratu pobočky se probojovali Jarmila Odehnalová, Klára Šustalová a Michal Kopciuch. Za své perfektní výkony na poli hypoték byla odměněna Lucie Mihalová. Tato skvělá a nejlepší sestava si užívala zasloužený relax na Kanárských ostrovech v termínu 3. - 10. května 2014. Jak moc si to TOP partička užívala se můžete přesvědčit níže na fotkách. Věřte tomu, že to nebylo žádné troškaření, ale celý týden se nesl ve velkém stylu. Jedna velká párty, která se zapsala do dějin Kanárských ostrovů. I zde platí to, co se často říká o akcích M&M ... kam M&M jednou přijede, tak tam na ně dlouho nezapomenou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články