Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem - 30. 8. 2014

08.09.2014

Dne 30. 8. 2014 se uskutečnil VII. ročník akce pod názvem „Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem“. Tuto akci zorganizoval spolek žen Rouské, nad akcí převzal záštitu hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil i za finanční podpory.

Akce byla uspořádána v Hranicích u Sokolovny za účelem podpory dětí z okolních dětských domovů, kteří to v dnešní době opravdu potřebují a samozřejmě i pro širokou veřejnost. Jako hlavními sponzory se stala firma M&M reality, která si pro děti připravila skákací hrad a skluzavku, sladkosti a dárečky, velké skládací puzzle, v neposlední řadě zaujmuly všechny děti firemní celopolepená auta a dále také soutěž v karaoke. Dále se děti mohly těšit na soutěž o nejlepší masku piráta, pirátky či malé mořské víly, hledání pokladů, plnění různých úkolů, bazének s rybami a jiné. Součástí programu bylo zajímavé vystoupení exhibice thajského boxu – oddílu Lumberjack Gym. Bílovec, kulturisté - Jan Kubík – mnohonásobný mistr ČR, mistr Evropy a jediný profesionální kulturista na Moravě, René Gorol – dvojnásobný mistr ČR, vicemistr Arnold Classic Amerika juniorů. Pro zúčastněné maminky bylo nachystáno líčení zdarma s kosmetikou Mary Kay s kosmetickou poradkyní paní Dagmar Šeredovou a jejím týmem. K tanci a poslechu zahrála skupina Country Dostavník. Speciálně pro tento den bylo objednáno i krásné počasí a panovala skvělá atmosféra! Všem zúčastněným hostům a sponzorům děkujeme za účast a těšíme se na další setkání! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články