Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem - 30. 8. 2014

08.09.2014

Dne 30. 8. 2014 se uskutečnil VII. ročník akce pod názvem „Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem“. Tuto akci zorganizoval spolek žen Rouské, nad akcí převzal záštitu hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil i za finanční podpory.

Akce byla uspořádána v Hranicích u Sokolovny za účelem podpory dětí z okolních dětských domovů, kteří to v dnešní době opravdu potřebují a samozřejmě i pro širokou veřejnost. Jako hlavními sponzory se stala firma M&M reality, která si pro děti připravila skákací hrad a skluzavku, sladkosti a dárečky, velké skládací puzzle, v neposlední řadě zaujmuly všechny děti firemní celopolepená auta a dále také soutěž v karaoke. Dále se děti mohly těšit na soutěž o nejlepší masku piráta, pirátky či malé mořské víly, hledání pokladů, plnění různých úkolů, bazének s rybami a jiné. Součástí programu bylo zajímavé vystoupení exhibice thajského boxu – oddílu Lumberjack Gym. Bílovec, kulturisté - Jan Kubík – mnohonásobný mistr ČR, mistr Evropy a jediný profesionální kulturista na Moravě, René Gorol – dvojnásobný mistr ČR, vicemistr Arnold Classic Amerika juniorů. Pro zúčastněné maminky bylo nachystáno líčení zdarma s kosmetikou Mary Kay s kosmetickou poradkyní paní Dagmar Šeredovou a jejím týmem. K tanci a poslechu zahrála skupina Country Dostavník. Speciálně pro tento den bylo objednáno i krásné počasí a panovala skvělá atmosféra! Všem zúčastněným hostům a sponzorům děkujeme za účast a těšíme se na další setkání! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum