Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem - 30. 8. 2014

08.09.2014

Dne 30. 8. 2014 se uskutečnil VII. ročník akce pod názvem „Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem“. Tuto akci zorganizoval spolek žen Rouské, nad akcí převzal záštitu hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil i za finanční podpory.

Akce byla uspořádána v Hranicích u Sokolovny za účelem podpory dětí z okolních dětských domovů, kteří to v dnešní době opravdu potřebují a samozřejmě i pro širokou veřejnost. Jako hlavními sponzory se stala firma M&M reality, která si pro děti připravila skákací hrad a skluzavku, sladkosti a dárečky, velké skládací puzzle, v neposlední řadě zaujmuly všechny děti firemní celopolepená auta a dále také soutěž v karaoke. Dále se děti mohly těšit na soutěž o nejlepší masku piráta, pirátky či malé mořské víly, hledání pokladů, plnění různých úkolů, bazének s rybami a jiné. Součástí programu bylo zajímavé vystoupení exhibice thajského boxu – oddílu Lumberjack Gym. Bílovec, kulturisté - Jan Kubík – mnohonásobný mistr ČR, mistr Evropy a jediný profesionální kulturista na Moravě, René Gorol – dvojnásobný mistr ČR, vicemistr Arnold Classic Amerika juniorů. Pro zúčastněné maminky bylo nachystáno líčení zdarma s kosmetikou Mary Kay s kosmetickou poradkyní paní Dagmar Šeredovou a jejím týmem. K tanci a poslechu zahrála skupina Country Dostavník. Speciálně pro tento den bylo objednáno i krásné počasí a panovala skvělá atmosféra! Všem zúčastněným hostům a sponzorům děkujeme za účast a těšíme se na další setkání! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články