Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem - 30. 8. 2014

08.09.2014

Dne 30. 8. 2014 se uskutečnil VII. ročník akce pod názvem „Kdo si hraje nezlobí, aneb hurá za pokladem“. Tuto akci zorganizoval spolek žen Rouské, nad akcí převzal záštitu hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil i za finanční podpory.

Akce byla uspořádána v Hranicích u Sokolovny za účelem podpory dětí z okolních dětských domovů, kteří to v dnešní době opravdu potřebují a samozřejmě i pro širokou veřejnost. Jako hlavními sponzory se stala firma M&M reality, která si pro děti připravila skákací hrad a skluzavku, sladkosti a dárečky, velké skládací puzzle, v neposlední řadě zaujmuly všechny děti firemní celopolepená auta a dále také soutěž v karaoke. Dále se děti mohly těšit na soutěž o nejlepší masku piráta, pirátky či malé mořské víly, hledání pokladů, plnění různých úkolů, bazének s rybami a jiné. Součástí programu bylo zajímavé vystoupení exhibice thajského boxu – oddílu Lumberjack Gym. Bílovec, kulturisté - Jan Kubík – mnohonásobný mistr ČR, mistr Evropy a jediný profesionální kulturista na Moravě, René Gorol – dvojnásobný mistr ČR, vicemistr Arnold Classic Amerika juniorů. Pro zúčastněné maminky bylo nachystáno líčení zdarma s kosmetikou Mary Kay s kosmetickou poradkyní paní Dagmar Šeredovou a jejím týmem. K tanci a poslechu zahrála skupina Country Dostavník. Speciálně pro tento den bylo objednáno i krásné počasí a panovala skvělá atmosféra! Všem zúčastněným hostům a sponzorům děkujeme za účast a těšíme se na další setkání! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum