Keltská noc poboček Chrudim a Hlinsko, 2016

15.09.2016

Dne 7. 9. 2016 se uskutečnil již několikátý ročník Keltské noci, tentokrát poboček Chrudim a Hlinsko.

V 18:00 hod. se všichni §častníci sjeli ve městě Nasavrky u místního skanzenu, kde nikdo nevěděl, co ho čeká. Po přivítání ,,místními kelty" jsme byli nuceni odevzdat novodobé vynálezy ve formě telefonů, šperků, oblečení a následně jsme se ,,přenesli" do tehdejší doby. Každému účastníkovi bylo přiděleno keltské jméno a poté jsme byli rozděleni,do 3 skupin. Po občerstvení lahodným mokem, zvaným ,,kladivo", začala soutěžní část. Jako první úkol byla vědomostní soutěž, následovala střelba z luku, kde si každý tým musel vystřílet své občerstvení ve formě jablka, mrkve a lahodné medoviny.  

Předposlední úkol byl opravdu originální a po dalším občerstvení ,,kladivem" následoval hon na slepici, kterou každý tým musel zahnat do ,,ohrádky" a přitom najít nejvíce schovaných vajíček. Po tomto náročném úkolu následovat poslední úkol a to odkorňování. Při tomto úkolu, kdy jsme řezali ostrými nástroji kůru ze stromů, jsme byli především rádi, že jsme ve zdraví přežili.
Následovalo občerstvení v podobě rautů, alka i nealka, při kterém byli vyhlášeny výsledky. Na prvním místě se umístil červený tým, následoval modrý a jako poslední se umístil tým zelených. Následovala volná zábava a spánek v místním příbytku, všichni jsme ve zdraví přežili a ráno se rozjeli do svých kanceláří. Akce se vydařila a budeme se těšit na ročník příští.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články