Klíčová porada M&M holdingu

13.02.2013

Ve dnech 5. – 6. února 2012 se v prostorách hotelu Jezerka, Seč uskutečnila klíčová porada všech hlavních představitelů společností M&M reality, M&M pojišťovací a M&M hypocentrum, která povede ke zkvalitnění a komplexnosti služeb poskytovaných všem našim klientům.

V rámci porady byly představeny vize a strategie na rok 2013 a jako hlavní bod oznámeno sloučení společností M&M hypoteční a M&M pojišťovací.

Vrcholový management společnosti M&M holding představil všem Mgr. Michala Pituchu, který bude mít nově v rámci holdingu na starosti hypoteční služby a ostatní novinky týkající se chodu a fungování hypoteční a pojišťovací sítě, jež se postupně uvádějí do praxe.

Spojením všech divizí M&M holdingu a jejich provázaností jsme tak připraveni poskytnout našim klientům komplexní servis a služby s tím související.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články