Klíčová porada M&M holdingu

13.02.2013

Ve dnech 5. – 6. února 2012 se v prostorách hotelu Jezerka, Seč uskutečnila klíčová porada všech hlavních představitelů společností M&M reality, M&M pojišťovací a M&M hypocentrum, která povede ke zkvalitnění a komplexnosti služeb poskytovaných všem našim klientům.

V rámci porady byly představeny vize a strategie na rok 2013 a jako hlavní bod oznámeno sloučení společností M&M hypoteční a M&M pojišťovací.

Vrcholový management společnosti M&M holding představil všem Mgr. Michala Pituchu, který bude mít nově v rámci holdingu na starosti hypoteční služby a ostatní novinky týkající se chodu a fungování hypoteční a pojišťovací sítě, jež se postupně uvádějí do praxe.

Spojením všech divizí M&M holdingu a jejich provázaností jsme tak připraveni poskytnout našim klientům komplexní servis a služby s tím související.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články