Klíčová porada M&M holdingu

13.02.2013

Ve dnech 5. – 6. února 2012 se v prostorách hotelu Jezerka, Seč uskutečnila klíčová porada všech hlavních představitelů společností M&M reality, M&M pojišťovací a M&M hypocentrum, která povede ke zkvalitnění a komplexnosti služeb poskytovaných všem našim klientům.

V rámci porady byly představeny vize a strategie na rok 2013 a jako hlavní bod oznámeno sloučení společností M&M hypoteční a M&M pojišťovací.

Vrcholový management společnosti M&M holding představil všem Mgr. Michala Pituchu, který bude mít nově v rámci holdingu na starosti hypoteční služby a ostatní novinky týkající se chodu a fungování hypoteční a pojišťovací sítě, jež se postupně uvádějí do praxe.

Spojením všech divizí M&M holdingu a jejich provázaností jsme tak připraveni poskytnout našim klientům komplexní servis a služby s tím související.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články