Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Klíčová porada M&M holdingu

13.02.2013

Ve dnech 5. – 6. února 2012 se v prostorách hotelu Jezerka, Seč uskutečnila klíčová porada všech hlavních představitelů společností M&M reality, M&M pojišťovací a M&M hypocentrum, která povede ke zkvalitnění a komplexnosti služeb poskytovaných všem našim klientům.

V rámci porady byly představeny vize a strategie na rok 2013 a jako hlavní bod oznámeno sloučení společností M&M hypoteční a M&M pojišťovací.

Vrcholový management společnosti M&M holding představil všem Mgr. Michala Pituchu, který bude mít nově v rámci holdingu na starosti hypoteční služby a ostatní novinky týkající se chodu a fungování hypoteční a pojišťovací sítě, jež se postupně uvádějí do praxe.

Spojením všech divizí M&M holdingu a jejich provázaností jsme tak připraveni poskytnout našim klientům komplexní servis a služby s tím související.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články