Kolaudace nového KM M&M. Liberec - Moskevská - 21. 11. 2013

28.11.2013

Dne 1. 9. 2013 byl položen první kamínek nového kontaktního místa M&M realit v Liberci, Moskevská ulice.

Tato pobočka vznikla zcela na nových základech v čele s omlazenou zkušenou makléřkou Zdeničkou Hájkovou. Tím zkušení končí, ale nastupuje dravé mládí s minimem makléřských zkušeností ale o to s větším elánem, jako Lukáš Nágl, juniorka Iveta Malcová, "hypo" Petra Samková a já.

A tak se ve čtvrtek 21. 11. 2013 mohlo v těchto prostorách ozvat bouchání "Bohemky" a rozzářit světlo prskavek na oslavu KOLAUDACE naší krásné kanceláře. Lukáš Nágl mohl rozjet svůj koncert při výrobě alko i nealko Mojita, Petr
Friedrich mohl rozvlnit své tělo při tanečních kreacích, Katka Brožková nás šokovala navázáním komunikace s mimozemšťany, kterého jsme se účastnili všichni s použitím darovaných komunikačních sad. Vše jsme prokládali filozofickými tématy, někteří jedinci i odbornými přednáškami za podpory "Plzničky", vínečka, Fanty a rautíku o 19-ti chodech. Kolaudace se zúčastnil za vedení společnosti náš pan ředitel Josef Pelc s asistentkou, díky. Z pozvaných poboček blízkého regionu přijali pozvání a přijeli nás podpořit pobočky Česká Lípa s Janem Pavlišem v čele, díky, pobočka Liberec, Železná v čele s Alešem Vlčkem, díky, pobočka Liberec, Jungmannova vedoucí Josef Číž,díky a naší nedílnou součástí je i KM Turnov, které se zúčastnilo v plném obsazení, díky. Dík patří všem spolupracovníkům z centrály, kteří se na vzniku také podíleli a pomáhali řešit nenadálé problémy.

A na konec velký dík patří celému vedení společnosti M&M realit, které nám umožnilo otevřít kontaktní místo právě v Liberci a otevřeně nás podporovalo. Přeji Vám všem mnoho úspěchů, jak pracovních, tak životních a naší kanceláři přeji více makléřů, více náběrů a hodně takových lidí, jako mám čest mít já okolo sebe.

Leoš Hájek 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články