Kolaudace nového KM M&M. Liberec - Moskevská - 21. 11. 2013

28.11.2013

Dne 1. 9. 2013 byl položen první kamínek nového kontaktního místa M&M realit v Liberci, Moskevská ulice.

Tato pobočka vznikla zcela na nových základech v čele s omlazenou zkušenou makléřkou Zdeničkou Hájkovou. Tím zkušení končí, ale nastupuje dravé mládí s minimem makléřských zkušeností ale o to s větším elánem, jako Lukáš Nágl, juniorka Iveta Malcová, "hypo" Petra Samková a já.

A tak se ve čtvrtek 21. 11. 2013 mohlo v těchto prostorách ozvat bouchání "Bohemky" a rozzářit světlo prskavek na oslavu KOLAUDACE naší krásné kanceláře. Lukáš Nágl mohl rozjet svůj koncert při výrobě alko i nealko Mojita, Petr
Friedrich mohl rozvlnit své tělo při tanečních kreacích, Katka Brožková nás šokovala navázáním komunikace s mimozemšťany, kterého jsme se účastnili všichni s použitím darovaných komunikačních sad. Vše jsme prokládali filozofickými tématy, někteří jedinci i odbornými přednáškami za podpory "Plzničky", vínečka, Fanty a rautíku o 19-ti chodech. Kolaudace se zúčastnil za vedení společnosti náš pan ředitel Josef Pelc s asistentkou, díky. Z pozvaných poboček blízkého regionu přijali pozvání a přijeli nás podpořit pobočky Česká Lípa s Janem Pavlišem v čele, díky, pobočka Liberec, Železná v čele s Alešem Vlčkem, díky, pobočka Liberec, Jungmannova vedoucí Josef Číž,díky a naší nedílnou součástí je i KM Turnov, které se zúčastnilo v plném obsazení, díky. Dík patří všem spolupracovníkům z centrály, kteří se na vzniku také podíleli a pomáhali řešit nenadálé problémy.

A na konec velký dík patří celému vedení společnosti M&M realit, které nám umožnilo otevřít kontaktní místo právě v Liberci a otevřeně nás podporovalo. Přeji Vám všem mnoho úspěchů, jak pracovních, tak životních a naší kanceláři přeji více makléřů, více náběrů a hodně takových lidí, jako mám čest mít já okolo sebe.

Leoš Hájek 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články