Kolaudace nového KM M&M. Liberec - Moskevská - 21. 11. 2013

28.11.2013

Dne 1. 9. 2013 byl položen první kamínek nového kontaktního místa M&M realit v Liberci, Moskevská ulice.

Tato pobočka vznikla zcela na nových základech v čele s omlazenou zkušenou makléřkou Zdeničkou Hájkovou. Tím zkušení končí, ale nastupuje dravé mládí s minimem makléřských zkušeností ale o to s větším elánem, jako Lukáš Nágl, juniorka Iveta Malcová, "hypo" Petra Samková a já.

A tak se ve čtvrtek 21. 11. 2013 mohlo v těchto prostorách ozvat bouchání "Bohemky" a rozzářit světlo prskavek na oslavu KOLAUDACE naší krásné kanceláře. Lukáš Nágl mohl rozjet svůj koncert při výrobě alko i nealko Mojita, Petr
Friedrich mohl rozvlnit své tělo při tanečních kreacích, Katka Brožková nás šokovala navázáním komunikace s mimozemšťany, kterého jsme se účastnili všichni s použitím darovaných komunikačních sad. Vše jsme prokládali filozofickými tématy, někteří jedinci i odbornými přednáškami za podpory "Plzničky", vínečka, Fanty a rautíku o 19-ti chodech. Kolaudace se zúčastnil za vedení společnosti náš pan ředitel Josef Pelc s asistentkou, díky. Z pozvaných poboček blízkého regionu přijali pozvání a přijeli nás podpořit pobočky Česká Lípa s Janem Pavlišem v čele, díky, pobočka Liberec, Železná v čele s Alešem Vlčkem, díky, pobočka Liberec, Jungmannova vedoucí Josef Číž,díky a naší nedílnou součástí je i KM Turnov, které se zúčastnilo v plném obsazení, díky. Dík patří všem spolupracovníkům z centrály, kteří se na vzniku také podíleli a pomáhali řešit nenadálé problémy.

A na konec velký dík patří celému vedení společnosti M&M realit, které nám umožnilo otevřít kontaktní místo právě v Liberci a otevřeně nás podporovalo. Přeji Vám všem mnoho úspěchů, jak pracovních, tak životních a naší kanceláři přeji více makléřů, více náběrů a hodně takových lidí, jako mám čest mít já okolo sebe.

Leoš Hájek 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články