Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Kolaudace nového KM M&M. Liberec - Moskevská - 21. 11. 2013

28.11.2013

Dne 1. 9. 2013 byl položen první kamínek nového kontaktního místa M&M realit v Liberci, Moskevská ulice.

Tato pobočka vznikla zcela na nových základech v čele s omlazenou zkušenou makléřkou Zdeničkou Hájkovou. Tím zkušení končí, ale nastupuje dravé mládí s minimem makléřských zkušeností ale o to s větším elánem, jako Lukáš Nágl, juniorka Iveta Malcová, "hypo" Petra Samková a já.

A tak se ve čtvrtek 21. 11. 2013 mohlo v těchto prostorách ozvat bouchání "Bohemky" a rozzářit světlo prskavek na oslavu KOLAUDACE naší krásné kanceláře. Lukáš Nágl mohl rozjet svůj koncert při výrobě alko i nealko Mojita, Petr
Friedrich mohl rozvlnit své tělo při tanečních kreacích, Katka Brožková nás šokovala navázáním komunikace s mimozemšťany, kterého jsme se účastnili všichni s použitím darovaných komunikačních sad. Vše jsme prokládali filozofickými tématy, někteří jedinci i odbornými přednáškami za podpory "Plzničky", vínečka, Fanty a rautíku o 19-ti chodech. Kolaudace se zúčastnil za vedení společnosti náš pan ředitel Josef Pelc s asistentkou, díky. Z pozvaných poboček blízkého regionu přijali pozvání a přijeli nás podpořit pobočky Česká Lípa s Janem Pavlišem v čele, díky, pobočka Liberec, Železná v čele s Alešem Vlčkem, díky, pobočka Liberec, Jungmannova vedoucí Josef Číž,díky a naší nedílnou součástí je i KM Turnov, které se zúčastnilo v plném obsazení, díky. Dík patří všem spolupracovníkům z centrály, kteří se na vzniku také podíleli a pomáhali řešit nenadálé problémy.

A na konec velký dík patří celému vedení společnosti M&M realit, které nám umožnilo otevřít kontaktní místo právě v Liberci a otevřeně nás podporovalo. Přeji Vám všem mnoho úspěchů, jak pracovních, tak životních a naší kanceláři přeji více makléřů, více náběrů a hodně takových lidí, jako mám čest mít já okolo sebe.

Leoš Hájek 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články