Křest kapely NOPROBLEM s M&M reality

16.07.2013

Jakožto jedni ze sponzorů se M&M reality účastnili dne 8. 6. 2013 křtu prvního CD kapely NOPROBLEM na místní faře v Kostelci na Hané.

Této společenské události se dále účastnilo několik umělců a řemeslníků z blízkého okolí. Akci dále provázelo několik dětských folklórních vystoupení z mateřské a základní školy Kostelce na Hané. Této společenské události plné skvělé nálady a hudby, se zúčastnilo více než dvě stovky návštěvníků, kterým M&M reality v rámci sponzoringu zajistili bezedný přísun tekutin v krásně vydařeném horkém počasí.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články