subHeader

KVAK 2014

09.09.2014

Ve dnech 5. – 6. 9. 2014 se konal již V. ročník sportovně - zábavné akce regionu Petra Motyka pod názvem KVAK 2014 Tento ročník plný adrenalinu v žilách, sportovních výkonů, překonání osobních limitů na hraně „mrtvice“, byl všemi účastníky to jest „Kvakoňkami“ i „Kvakoni“ označen za zatím nejlepší v historii.

Navíc byla celá tato úžasná akce zvýrazněna účastí našeho generálního ředitele pana Milana Zavadila, jehož účast byla pro všechny velikým zážitkem, zapojil se do celého průběhu soutěží a byl výraznou oporou svého týmu při plnění náročných úkolu. Přestože si všichni sáhli chvílemi na dno svých sil a při skoku ze 14 m vzrostlé borovice doslova překonali „sami sebe“, po očistném programu a regeneraci sil, nastoupili bez váhání na palubu Titanicu a vydali se na virtuální plavbu ve stylu 30 let. Prachy, hazard, vzrušení i láska, ale také nenávist a rozvod, byly náplní večera i noci, kdy se nakonec vydražily i směnky. Ty platí 365 dnů a pro nabyvatele mají nesmírnou hodnotu, pro vystavitele však roční nervozitu. Vše bylo provázeno dobovou hudbou DJ Lukáše Mercla.Samozřejmostí bylo skvělé jídlo, výborné pití, které pro nás připravil kolektiv hotelu Všemina, děkujeme.. Poděkování patří rovněž Mgr. Janu Vybíralovi, takto „šéfovi“ Gm5, s.r.o., za skvělý průběh akce.No a tobě“ říďo“ Petře dík za všechny zúčastněné. Byla to skvělá jízda. A co bude na VI. ročníku?

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články