KVAK 2014

09.09.2014

Ve dnech 5. – 6. 9. 2014 se konal již V. ročník sportovně - zábavné akce regionu Petra Motyka pod názvem KVAK 2014 Tento ročník plný adrenalinu v žilách, sportovních výkonů, překonání osobních limitů na hraně „mrtvice“, byl všemi účastníky to jest „Kvakoňkami“ i „Kvakoni“ označen za zatím nejlepší v historii.

Navíc byla celá tato úžasná akce zvýrazněna účastí našeho generálního ředitele pana Milana Zavadila, jehož účast byla pro všechny velikým zážitkem, zapojil se do celého průběhu soutěží a byl výraznou oporou svého týmu při plnění náročných úkolu. Přestože si všichni sáhli chvílemi na dno svých sil a při skoku ze 14 m vzrostlé borovice doslova překonali „sami sebe“, po očistném programu a regeneraci sil, nastoupili bez váhání na palubu Titanicu a vydali se na virtuální plavbu ve stylu 30 let. Prachy, hazard, vzrušení i láska, ale také nenávist a rozvod, byly náplní večera i noci, kdy se nakonec vydražily i směnky. Ty platí 365 dnů a pro nabyvatele mají nesmírnou hodnotu, pro vystavitele však roční nervozitu. Vše bylo provázeno dobovou hudbou DJ Lukáše Mercla.Samozřejmostí bylo skvělé jídlo, výborné pití, které pro nás připravil kolektiv hotelu Všemina, děkujeme.. Poděkování patří rovněž Mgr. Janu Vybíralovi, takto „šéfovi“ Gm5, s.r.o., za skvělý průběh akce.No a tobě“ říďo“ Petře dík za všechny zúčastněné. Byla to skvělá jízda. A co bude na VI. ročníku?

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články