KVAK 2014

09.09.2014

Ve dnech 5. – 6. 9. 2014 se konal již V. ročník sportovně - zábavné akce regionu Petra Motyka pod názvem KVAK 2014 Tento ročník plný adrenalinu v žilách, sportovních výkonů, překonání osobních limitů na hraně „mrtvice“, byl všemi účastníky to jest „Kvakoňkami“ i „Kvakoni“ označen za zatím nejlepší v historii.

Navíc byla celá tato úžasná akce zvýrazněna účastí našeho generálního ředitele pana Milana Zavadila, jehož účast byla pro všechny velikým zážitkem, zapojil se do celého průběhu soutěží a byl výraznou oporou svého týmu při plnění náročných úkolu. Přestože si všichni sáhli chvílemi na dno svých sil a při skoku ze 14 m vzrostlé borovice doslova překonali „sami sebe“, po očistném programu a regeneraci sil, nastoupili bez váhání na palubu Titanicu a vydali se na virtuální plavbu ve stylu 30 let. Prachy, hazard, vzrušení i láska, ale také nenávist a rozvod, byly náplní večera i noci, kdy se nakonec vydražily i směnky. Ty platí 365 dnů a pro nabyvatele mají nesmírnou hodnotu, pro vystavitele však roční nervozitu. Vše bylo provázeno dobovou hudbou DJ Lukáše Mercla.Samozřejmostí bylo skvělé jídlo, výborné pití, které pro nás připravil kolektiv hotelu Všemina, děkujeme.. Poděkování patří rovněž Mgr. Janu Vybíralovi, takto „šéfovi“ Gm5, s.r.o., za skvělý průběh akce.No a tobě“ říďo“ Petře dík za všechny zúčastněné. Byla to skvělá jízda. A co bude na VI. ročníku?

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články