KVAK 2014

09.09.2014

Ve dnech 5. – 6. 9. 2014 se konal již V. ročník sportovně - zábavné akce regionu Petra Motyka pod názvem KVAK 2014 Tento ročník plný adrenalinu v žilách, sportovních výkonů, překonání osobních limitů na hraně „mrtvice“, byl všemi účastníky to jest „Kvakoňkami“ i „Kvakoni“ označen za zatím nejlepší v historii.

Navíc byla celá tato úžasná akce zvýrazněna účastí našeho generálního ředitele pana Milana Zavadila, jehož účast byla pro všechny velikým zážitkem, zapojil se do celého průběhu soutěží a byl výraznou oporou svého týmu při plnění náročných úkolu. Přestože si všichni sáhli chvílemi na dno svých sil a při skoku ze 14 m vzrostlé borovice doslova překonali „sami sebe“, po očistném programu a regeneraci sil, nastoupili bez váhání na palubu Titanicu a vydali se na virtuální plavbu ve stylu 30 let. Prachy, hazard, vzrušení i láska, ale také nenávist a rozvod, byly náplní večera i noci, kdy se nakonec vydražily i směnky. Ty platí 365 dnů a pro nabyvatele mají nesmírnou hodnotu, pro vystavitele však roční nervozitu. Vše bylo provázeno dobovou hudbou DJ Lukáše Mercla.Samozřejmostí bylo skvělé jídlo, výborné pití, které pro nás připravil kolektiv hotelu Všemina, děkujeme.. Poděkování patří rovněž Mgr. Janu Vybíralovi, takto „šéfovi“ Gm5, s.r.o., za skvělý průběh akce.No a tobě“ říďo“ Petře dík za všechny zúčastněné. Byla to skvělá jízda. A co bude na VI. ročníku?

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články