Lughnasad - 10. Ročník festivalu keltské kultury, 2016

08.08.2016

Lughnasad je festival keltské kultury, který se koná každoročně uprostřed léta. 10. ročník festivalu se uskutečnil ve dnech 29. 7. 2016 - 30. 7. 2016 v Nasavrkách za účastí 7 500 návštěvníků.

Název odkazuje na jeden z hlavních keltských svátků, který se slavil na přelomu července a srpna. Cílem akce je představit návštěvníkům keltskou historii v celé její šíři a současně i různé umělecké směry. Pestrý program tvořil ukázky řemesel, koncerty, irské tance včetně výuky, koňská show, tematické přednášky a tradiční trhy. Generálním partnerem této akce je právě M&M reality. Festivalu keltské kultury se zúčastnily pobočky Hlinsko a Chrudim, pod záštitou regionálního ředitele, Ladislava Doudy. Celý den provázela účastníky dobrá nálada a krásné počasí. Již teď se těšíme na další ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články