Lughnasad - 10. Ročník festivalu keltské kultury, 2016

08.08.2016

Lughnasad je festival keltské kultury, který se koná každoročně uprostřed léta. 10. ročník festivalu se uskutečnil ve dnech 29. 7. 2016 - 30. 7. 2016 v Nasavrkách za účastí 7 500 návštěvníků.

Název odkazuje na jeden z hlavních keltských svátků, který se slavil na přelomu července a srpna. Cílem akce je představit návštěvníkům keltskou historii v celé její šíři a současně i různé umělecké směry. Pestrý program tvořil ukázky řemesel, koncerty, irské tance včetně výuky, koňská show, tematické přednášky a tradiční trhy. Generálním partnerem této akce je právě M&M reality. Festivalu keltské kultury se zúčastnily pobočky Hlinsko a Chrudim, pod záštitou regionálního ředitele, Ladislava Doudy. Celý den provázela účastníky dobrá nálada a krásné počasí. Již teď se těšíme na další ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články