Lughnasad - pobočky Hlinsko a Chrudim - 2015

10.08.2015

Lughnasad - generální partnerství za účasti poboček Hlinsko a Chrudim pod taktovkou oblastního ředitele Ládi Doudy

Lughnasad – to je festival keltské kultury, který uchovává keltské kořeny jakožto důležitou součást kulturního dědictví moderní Evropy a v pestrém programu spojuje zábavu s poznáním a vzděláváním a rozvíjí hodnoty dobrovolnictví a občanské společnosti. Jsme pyšní na to, že právě M&M reality mohly být generálním partnerem této akce. Letošní ročník se opět vydařil a tato akce se těšila nejen hojné účasti, ale také přívětivého počasí. Tématem letošního devátého ročníku byla "Krása a síla" a festival se uskutečnil ve dnech 31. 7. 2015 - 2. 8. 2015 v Nasavrkách. Program byl opravdu nabitý. V zámecké zahradě jste mohli vidět keltská řemesla, v Kaštance byly připraveny hry pro děti, na náměstí se konaly tradiční trhy a na zámku jste mohli zase navštívit expozici Po stopách Keltů nebo výstavu Nasavrcká Paleta. Opravdu každý si přišel na své. Již teď se těšíme na další ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články