Lughnasad - pobočky Hlinsko a Chrudim - 2015

10.08.2015

Lughnasad - generální partnerství za účasti poboček Hlinsko a Chrudim pod taktovkou oblastního ředitele Ládi Doudy

Lughnasad – to je festival keltské kultury, který uchovává keltské kořeny jakožto důležitou součást kulturního dědictví moderní Evropy a v pestrém programu spojuje zábavu s poznáním a vzděláváním a rozvíjí hodnoty dobrovolnictví a občanské společnosti. Jsme pyšní na to, že právě M&M reality mohly být generálním partnerem této akce. Letošní ročník se opět vydařil a tato akce se těšila nejen hojné účasti, ale také přívětivého počasí. Tématem letošního devátého ročníku byla "Krása a síla" a festival se uskutečnil ve dnech 31. 7. 2015 - 2. 8. 2015 v Nasavrkách. Program byl opravdu nabitý. V zámecké zahradě jste mohli vidět keltská řemesla, v Kaštance byly připraveny hry pro děti, na náměstí se konaly tradiční trhy a na zámku jste mohli zase navštívit expozici Po stopách Keltů nebo výstavu Nasavrcká Paleta. Opravdu každý si přišel na své. Již teď se těšíme na další ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články