Lughnasad - pobočky Hlinsko a Chrudim - 2015

10.08.2015

Lughnasad - generální partnerství za účasti poboček Hlinsko a Chrudim pod taktovkou oblastního ředitele Ládi Doudy

Lughnasad – to je festival keltské kultury, který uchovává keltské kořeny jakožto důležitou součást kulturního dědictví moderní Evropy a v pestrém programu spojuje zábavu s poznáním a vzděláváním a rozvíjí hodnoty dobrovolnictví a občanské společnosti. Jsme pyšní na to, že právě M&M reality mohly být generálním partnerem této akce. Letošní ročník se opět vydařil a tato akce se těšila nejen hojné účasti, ale také přívětivého počasí. Tématem letošního devátého ročníku byla "Krása a síla" a festival se uskutečnil ve dnech 31. 7. 2015 - 2. 8. 2015 v Nasavrkách. Program byl opravdu nabitý. V zámecké zahradě jste mohli vidět keltská řemesla, v Kaštance byly připraveny hry pro děti, na náměstí se konaly tradiční trhy a na zámku jste mohli zase navštívit expozici Po stopách Keltů nebo výstavu Nasavrcká Paleta. Opravdu každý si přišel na své. Již teď se těšíme na další ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články