Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

M&M FEST 2013 – hranice pokořeny

17.06.2013

Na dva dny, konkrétně na 14. a 15. 6. 2013 se stalo královéhradecké letiště středozemí M&M holdingu při příležitosti konání se velkolepé oslavy na počest všech jeho členů, pod názvem M&M fest 2013, aneb neznáme žádné hranice, což tento „rodinný festival“ potvrdil po všech směrech.

Všichni makléři, asistentky poboček, hypoteční a pojišťovací specialisté se sjeli v pátek 14. 6. 2013 na královéhradecké letiště, aby se mohli zúčastnit velkolepé akce, oblíbené realitky M&M reality, zvané M&M FEST 2013, která byla největší open air party za celé 8 leté období působení společnosti na českém trhu.

Čest zahájit M&M fest získala nejpočetnější spanilá jízda v dějinách M&M reality, která mohla být směle označena jako „nekonečná zelená vlna“ díky počtu téměř 338 celopolepených vozů. Start celé jízdy byl na letištní runwayi, odkud se pokračovalo skrz Hradec Králové až na okraj sousedních Pardubic a zpět.

Po příjezdu ze spanilé jízdy byl pro všech 1 000 členů rodiny M&M holdingu a 350 jejich rodinných příslušníků připraven velkolepý nekončící raut. Kromě klasické studené, teplé a sladké kuchyně byla nabízena na zpestření akce prezentace příprav mas a dezertů s úpravou přímo před hosty. Nesmíme opomenout ani míchané nápoje, které byly servírovány přímo mezi účastníky.

Jako první překvapení byl přichystán „lidský stolní fotbal“, kde se v prvním zápase mezi sebou střetli hypoteční specialisté z Prahy 3 proti makléřům z pobočky Praha 4. V areálu nechyběly ani klasické stolní fotbálky, osvědčený býk, tetovací salón, či relaxační koutek, kde byly připraveny FATBOYE pro odpočinek.

V 18 hodin se do svých instrumentů na hlavní stage opřela již prověřená kapela z minulého ročníku M&M festu L. A. Sunday, která svým repertoárem celosvětových hitů nenechala žádného přihlížejícího klidného a tím se tak postarala o skvělý rozjezd druhé poloviny dne. Postupně se o další perfektní atmosféru starala další vynikající skupina české hudební scény Meteor z Prahy, která svou českou hudební dávkou navodila „báječné klíma“.

Za tímto vystoupením převzal mikrofon do svých rukou Petr Morcinek, za strategii a rozvoj v M&M reality. Pan Morcinek všechny účastníky ještě dodatečně přivítal jménem celého vedení společnosti a svým slovem změnil celou atmosféru festu na komornější, čímž mohlo lépe vyniknout následující překvapení, kterým byl ohlušující 15 minutový ohňostroj zakomponovaný do 4 skladeb.

Další překvapení následovalo ihned po ukončení ohňostroje, a tím bylo vystoupení skupiny Chinaski, která atmosféru opět změnila na festivalovou a všechny přihlížející přivedla do varu. Skákající davy „ememáků“ byly důkazem výborné volby hudebního programu.

Druhý den, se nesl již v poklidnějším tempu – ráno byla pro nocující připravená vydatná snídaně, tak aby mohli nasbírat nové síly na cestu směrem ke svým domovům.

Předem bych chtěl poděkovat všem, kteří se M&M festu zúčastnili a tím tak přispěli k neuvěřitelně přívětivé atmosféře, které na královehradeckém letišti panovala. Já sám jsem si vše užil od samého začátku, kdy jsem sledoval jak se runway plní našimi vozy, až po ohlušující večerní ohňostroj či vystoupení skupiny Chinaski. Už nyní se těším na rok 2014.“ tak okomentoval M&M fest 2013 generální ředitel M&M reality holding a.s., Milan Zavadil, MBA.

Věříme, že všichni byli spokojení, odnesli si neuvěřitelné zážitky a těší se spolu s námi na další ročník, ve kterém přineseme nová překvapení.

Pár faktů na závěr:

  • 1 350 účastníků
  • 338 celopolepených vozů
  • 18 725 najetých kilometrů ve spanilé jízdě
  • 3 300 zkonzumovaných steaků
  • 1 000 vypitých piv
  • 35 kg zkonzumovaných salátů
  • 1 500 zkonzumovaných moučníků
  • 330 vylepených plachet v okolí Hradce Králové
  • 90 členný realizační tým

Kompletní fotogalerie budou přidávány na Facebook.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články