Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

M&M fest 2014 – Zelená rodina zase spolu

10.06.2014

Pátek 6. 6. 2014 se stal dnem, kdy se Zelená rodina opět sešla na jednom místě. Tím místem bylo Královéhradecké letiště, na kterém M&M holding uspořádal již po třetí open air akci pro všechny své členy, která nemá v České republice na úrovni realitních kanceláří obdoby.

Již od časného rána se celá republika zelenala, a to doslova. Česká republika byla zaplavena více než 400 celopolepenými vozy, které měly jeden cíl – runway letiště v Hradci Králové, která pro ně byla připravena jako provizorní parkovací plocha. Otevření bran našeho festival parku bylo naplánováno na 11°°, ale již po 10°° začali přijíždět první vozy naplněné Ememáky. Každý účastník této velkolepé akce dostal ihned po příjezdu památeční tričko, festivalový náramek, nové číslo M&M news, nálepku na vůz a nechyběla ani poukázka na pohonné hmoty. Pro všechny přijíždějící byl také přichystán první raut, tak aby bylo dostatek sil na nadcházející program. Zhruba okolo 14°° se všichni přesunuli na provizorní parkoviště, kde bylo naplánované hromadné focení a odjezd na spanilou jízdu směr Pardubice. Přenesme se ale zpět ze spanilé jízdy zpět do festival parku a podívejme se, co vše bylo připraveno pro účastníky M&M festu:

4 859 půllitrů piva
526 jablečných piv
1 836 nealko piv
696 litrů kofoly
14 262 litrů nealka
148 litrů vína
1 500 rozdaných míchaných nápojů

2 231 steaků (hovězí, vepřové, kuřecí)
796 steaků (losos)
2 200 porcí guláše
541 porcí kachních prsou s hruškami a zelím
52 kg chlupatých knedlíků se škvarky
45 kg libového bůčku
93 kg pražské šunky od kosti

71 kg salátů
1 700 ks ovoce

701 utopenců
1 311 klobás
661 hamburgerů
637 naložených hermelínů

485 flambovaných palačinek
779 croissantů

a aby toho nebylo málo, tak tam byly ještě 3 čoko fontány.


Co se týče hudebního programu, ten i tento ročník zahájila kapela L. A. Sunday. Po nich následovala slovenská pěvecká hvězda, Miro Žbirka, který uvedl bezpečně všechny do varu. Po jeho odchodu uklidnilo atmosféru vystoupení vedení společnosti spolu s regionálními řediteli, kteří tak mohli na M&M festu přivítat členy svých regionů. Ale co by to bylo za M&M fest bez pořádného ohňostroje, že? Takže co následovalo? Ano, byl to ohromující, ohlušující ohňostroj. Z řad přihlížejících se ozývalo: „Tak takhle by to vypadalo, kdyby hořelo nebe“. Po ohňostroji byli na hlavní stage již přichystáni členové kapely Monkey business, kteří změnili atmosféru na tu opravdovou, festivalovou. Po jejich vyčerpávajícím vystoupení již čekal na svou chvíli náš firemní DJ Mercl, který všechny živil pořádnými doušky skvělé hudby až do východu slunce, ano, až do východu slunce. Ráno už byla pro všechny přichystána bohatá snídaně a velké díky za úžasnou atmosféru, kterou po dobu celé akce vytvářeli.


Za M&M slibujeme, že příští rok to bude ještě lepší, i když… jde to? 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články