M&M fest 2014 – Zelená rodina zase spolu

10.06.2014

Pátek 6. 6. 2014 se stal dnem, kdy se Zelená rodina opět sešla na jednom místě. Tím místem bylo Královéhradecké letiště, na kterém M&M holding uspořádal již po třetí open air akci pro všechny své členy, která nemá v České republice na úrovni realitních kanceláří obdoby.

Již od časného rána se celá republika zelenala, a to doslova. Česká republika byla zaplavena více než 400 celopolepenými vozy, které měly jeden cíl – runway letiště v Hradci Králové, která pro ně byla připravena jako provizorní parkovací plocha. Otevření bran našeho festival parku bylo naplánováno na 11°°, ale již po 10°° začali přijíždět první vozy naplněné Ememáky. Každý účastník této velkolepé akce dostal ihned po příjezdu památeční tričko, festivalový náramek, nové číslo M&M news, nálepku na vůz a nechyběla ani poukázka na pohonné hmoty. Pro všechny přijíždějící byl také přichystán první raut, tak aby bylo dostatek sil na nadcházející program. Zhruba okolo 14°° se všichni přesunuli na provizorní parkoviště, kde bylo naplánované hromadné focení a odjezd na spanilou jízdu směr Pardubice. Přenesme se ale zpět ze spanilé jízdy zpět do festival parku a podívejme se, co vše bylo připraveno pro účastníky M&M festu:

4 859 půllitrů piva
526 jablečných piv
1 836 nealko piv
696 litrů kofoly
14 262 litrů nealka
148 litrů vína
1 500 rozdaných míchaných nápojů

2 231 steaků (hovězí, vepřové, kuřecí)
796 steaků (losos)
2 200 porcí guláše
541 porcí kachních prsou s hruškami a zelím
52 kg chlupatých knedlíků se škvarky
45 kg libového bůčku
93 kg pražské šunky od kosti

71 kg salátů
1 700 ks ovoce

701 utopenců
1 311 klobás
661 hamburgerů
637 naložených hermelínů

485 flambovaných palačinek
779 croissantů

a aby toho nebylo málo, tak tam byly ještě 3 čoko fontány.


Co se týče hudebního programu, ten i tento ročník zahájila kapela L. A. Sunday. Po nich následovala slovenská pěvecká hvězda, Miro Žbirka, který uvedl bezpečně všechny do varu. Po jeho odchodu uklidnilo atmosféru vystoupení vedení společnosti spolu s regionálními řediteli, kteří tak mohli na M&M festu přivítat členy svých regionů. Ale co by to bylo za M&M fest bez pořádného ohňostroje, že? Takže co následovalo? Ano, byl to ohromující, ohlušující ohňostroj. Z řad přihlížejících se ozývalo: „Tak takhle by to vypadalo, kdyby hořelo nebe“. Po ohňostroji byli na hlavní stage již přichystáni členové kapely Monkey business, kteří změnili atmosféru na tu opravdovou, festivalovou. Po jejich vyčerpávajícím vystoupení již čekal na svou chvíli náš firemní DJ Mercl, který všechny živil pořádnými doušky skvělé hudby až do východu slunce, ano, až do východu slunce. Ráno už byla pro všechny přichystána bohatá snídaně a velké díky za úžasnou atmosféru, kterou po dobu celé akce vytvářeli.


Za M&M slibujeme, že příští rok to bude ještě lepší, i když… jde to? 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články