subHeader

M&M fest 2017 - Rudé a bílé tváře zakopaly válečnou sekeru a společně oslavily svátek Zelené rodiny

13.06.2017

V pátek 9. června 2017 se v areálu bývalého vojenského letiště v Hradci Králové konal 6. ročník M&M Festu. Zatím největší ročník firemní open air party se nesl v duchu Divokého západu. Ve 14 hodin byly otevřeny brány areálu a ten zanedlouho ovládli indiáni a cowboyové.

Pro návštěvníky byla připravena spousta doprovodného programu, takže si na své přišel opravdu každý. Pro odvážné a milovníky zvířat byly přichystány projížďky na koni nebo přehlídka sokolnictví, kde si mohli odvážlivci dravce podržet přes ochranou rukavici na ruce. Cowboyové i indiáni si mohli otestovat své dovednosti v nejrůznějších disciplínách anebo se ukrýt před horkým prérijním počasím do teepee a vykouřit vodní dýmku míru. 

Festival si užili i gastrogurmáni, pro které byla připravená opravdu pestrá nabídka jídel. Od delikates z udírny až po americké a české klasiky. Účastníci si mohli pochutnat na uzeném kachním a kuřecím mase, vepřových kotletách, poctivých burgerech anebo domácích kynutých knedlících. Nabídka pokrmů byla opravdu bohatá a vydala by na celý samostatný článek.

Totem M&M Holdingu

Úvodním slovem zahájili festival Zelený náčelník Petr Morcinek a jeho pokrevní bratr Zdeněk “Old” Václavek a vyzvali regionální ředitele M&M Reality, M&M Financí a kmen M&M Investiční, aby zakopali válečnou sekeru a společnými silami postavili totem M&M Holdingu. Účastníky vybídli k zábavě ředitelé pobočkových sítí ing. Pavel Zámečník a Josef Dolanský, výkonný ředitel M&M Finance Mgr. Michal Pitucha, produktový a obchodní ředitel M&M Finance ing. Marek Macura a výkonný ředitel M&M Investiční Martin Ďuriš.

Diváci pak byli svědky inscenovaného přepadení dostavníku s profesionálními jezdci, kteří v průběhu celého festivalu krásně dokreslovali atmosféru.

Poté už se ujali slova moderátoři Aleš Juchelka a Michal Kavalčík aka Ruda z Ostravy, kteří válečníky provázeli celým odpolednem a večerem. Hudební program odstartovala folková legenda Wabi Daněk a diváci se tak pomalu naladili na country vlnu. Jako další vystoupili Kamarádi táborových ohňů s největším trampskými hity jako jsou Buráky, Rodné údolí a další. Publiku pak nedal odpočinout ani Michal Tučný Revival se zásobou ostřílených songů.

Před vystoupením Honzy Nedvěda vyhlásil výkonný ředitel M&M Reality Holdingu Zdeněk Václavek Megasoutěž o Stormmbooky, v níž společnost hodlá během tří měsíců utratit 10 miliónů korun. Soutěž na podporu firemního tabletu a aplikace Moderní makléř potrvá až do 3. září 2017. 

Oba firemní náčelníci pak rukou společnou zapálili signální vatry a na scéně zazněly první akordy folkové legendy Jana Nedvěda. Poté diváci uvítali posla dobrých zpráv - Terezu Pergnerovou. Ta je seznámila s připravovaným charitativním projektem M&M Reality a televize Nova pod názvem Mise nový domov, který pomůže 10 rodinám v nelehké životní situaci. První díl pořadu se na televizních obrazovkách objeví už na podzim letošního roku. Ke slovu se dostal i další významný host M&M Festu Martin Dejdar, který se stane tváří několika promovideí zaměřených na podporu prodeje a koupě nemovitosti přes realitní kancelář.

Nedočkavé publikum už pak bouřlivými ovacemi uvítalo kapelu Kryštof. Richard Krajčo jen nevěřícně kroutil hlavou, protože po pár vteřinách byl areál zcela zaplněn a fanoušci začali zpívat spolu s kapelou. V kotli to neskutečně vřelo a Kryštof museli přidat několik hitů. Mezitím organizátoři rozdali všem v publiku svíčky, které při hitu “Ty a já” vytvořily krásné žhnoucí moře a umocnily tak atmosféru celé písně. Diváci byli ze zlatavé záplavy ohromeni, to však byla jen ochutnávka toho, co následovalo. Nebe zaplavil velkolepý ohňostroj, který neměl konce. Festivaloví diváci stáli v němém údivu a sledovali záplavu světel.

Tím však festival nekončil. Diváky čekala v prostorách starých hangárů diskotéka až do brzkých ranních hodin. Všichni si svátek Zelené rodiny naplno užili a už teď se těší na další ročník, který, jak už je zvykem, bude ještě větší a velkolepější než ten letošní.

FotogaleriI se všemi hlavními aktéry najdete na firemním Flickru.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články