M&M „Hippies“ fest 2016 ve znamení míru a lásky zakončil bombastický ohňostroj

13.06.2016

V pořadí již 5. ročník Zeleného M&M festu se konal 10. června na letišti v Hradci Králové. Naše open air party se letos nesla v duchu míru a lásky, protože byla zasazena do 60. let. Návštěvníci, kteří začali po 13.00 hodině po stovkách proudit do areálu, měli fantastické kostýmy plné barevných květů, kalhoty do zvonu a objemné paruky s čelenkami a šátky. Nemohly chybět ani pověstné „lenonky“. Ty obdrželi už při vjezdu na akci, kdy byli obdarováni ještě šátkem, plackou a neodmyslitelným tričkem. Na parkoviště se postupně seřadilo na 800 vozidel, z toho 600 celopolepů. Pomalu začalo růst také stanové „městečko“.

V prostorném areálu měli návštěvníci možnost povozit se na labutích, vystřelit si zelenou růži v maringotce nebo nechat si něco vytetovat. Nabídka jídla byla nesmírně široká – od langošů přes bramborové placky, uzeného lososa, řízků, španělských ptáčků, kuřat až k nabídce sladkých jídel – palačinek, šišek s mákem nebo buchet. Občerstvit se mohli různými druhy limonád a samozřejmě pivem. V hangáru se pak podával tvrdý alkohol.

V 16.00 hodin už areál letiště praskal ve švech, a i když návštěvníci stále přijížděli, už v tuto chvíli bylo jasné, že M&M fest přepsal rekord v návštěvnosti. V 17.00 hodin všechny přítomné přivítal výkonný ředitel M&M reality Zdeněk Václavek s výkonným ředitelem M&M finance Michalem Pituchou. Jak se stává příjemným zvykem, M&M „Hippies“ festem provázel Ruda z Ostravy spolu s Alešem Juchelkou a to s humorem sobě vlastním.

První vystupující nebyl nikdo jiný, než popová stálice Petra Janů. Svými známými hity dostala tanečníky do varu a příjemně naladila i ty, kteří jen poslouchali. Pak přišel na řadu multifunkční umělec Láďa Hron, který předvedl desítky různých zpěváků a jejich nejznámějších hitů převážně z šedesátých a sedmdesátých let. Jeho program tedy dokonale zapadl do koncepce „Hippies“ festu a na závěr byl odměněn bouřlivým potleskem.

Mezi vystoupeními jednotlivých interpretů ale došlo i na filmy z naší produkce, například představení centrály nebo „Zpátky do minulosti“, které jen umocnily pocity sounáležitosti a hrdosti na to, že jsme členy Zelené rodiny.

Jeden z filmů s sebou ale nesl překvapení, které představil majitel M&M reality Petr Morcinek – a to, KDO bude hlavním hostem již 6. ročníku M&M festu. Bude to hvězda, která má vyprodaný koncert několik minut poté, co je spuštěn prodej lístků. Hvězda, která do posledního místečka zaplňuje největší haly v České republice. Příští rok přijede zazpívat Richard Krajčo!

Při této příležitosti se také hlasovalo, na jakou společnou dovolenou se pojede v roce 2017. Po letošní Dubaji byly hned tři možnosti – Dominikánská republika, Omán nebo český „Mácháč“. Ten nakonec skončil těsně druhý – před Dominikánskou republikou. Máme se tedy na co těšit!

Pak už nic nebránilo tomu, aby na pódium vstoupila královna českého popu, nestárnoucí Helena Vondráčková. Kotel neskutečně vřel a slavice musela přidat několik hitů. Poté se atmosféra ještě umocnila, když za klavír zasedl John Lennon v doprovodu dětského sboru zazpíval svůj hit „Imagine“. Na čtyři tisíce návštěvníků obdrželo svíčky, které po zapálení vytvořily obrovskou záři a emoce byly opravdu silné. To však nebyl konec. To, co se za chvíli rozpoutalo na nebi, nepamatuje nejen letiště v Hradci Králové, ale snad ani Česká republika. Tím však večer neskončil. Když se lidé vzpamatovali z tohoto silného zážitku, čekala je diskotéka. Báječně si to užili a už nyní se těší na další ročník. Celou show i dění v areálu natáčelo několik kamer, brzy se tedy můžeme těšit na báječné video!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum