M&M „Hippies“ fest 2016 ve znamení míru a lásky zakončil bombastický ohňostroj

13.06.2016

V pořadí již 5. ročník Zeleného M&M festu se konal 10. června na letišti v Hradci Králové. Naše open air party se letos nesla v duchu míru a lásky, protože byla zasazena do 60. let. Návštěvníci, kteří začali po 13.00 hodině po stovkách proudit do areálu, měli fantastické kostýmy plné barevných květů, kalhoty do zvonu a objemné paruky s čelenkami a šátky. Nemohly chybět ani pověstné „lenonky“. Ty obdrželi už při vjezdu na akci, kdy byli obdarováni ještě šátkem, plackou a neodmyslitelným tričkem. Na parkoviště se postupně seřadilo na 800 vozidel, z toho 600 celopolepů. Pomalu začalo růst také stanové „městečko“.

V prostorném areálu měli návštěvníci možnost povozit se na labutích, vystřelit si zelenou růži v maringotce nebo nechat si něco vytetovat. Nabídka jídla byla nesmírně široká – od langošů přes bramborové placky, uzeného lososa, řízků, španělských ptáčků, kuřat až k nabídce sladkých jídel – palačinek, šišek s mákem nebo buchet. Občerstvit se mohli různými druhy limonád a samozřejmě pivem. V hangáru se pak podával tvrdý alkohol.

V 16.00 hodin už areál letiště praskal ve švech, a i když návštěvníci stále přijížděli, už v tuto chvíli bylo jasné, že M&M fest přepsal rekord v návštěvnosti. V 17.00 hodin všechny přítomné přivítal výkonný ředitel M&M reality Zdeněk Václavek s výkonným ředitelem M&M finance Michalem Pituchou. Jak se stává příjemným zvykem, M&M „Hippies“ festem provázel Ruda z Ostravy spolu s Alešem Juchelkou a to s humorem sobě vlastním.

První vystupující nebyl nikdo jiný, než popová stálice Petra Janů. Svými známými hity dostala tanečníky do varu a příjemně naladila i ty, kteří jen poslouchali. Pak přišel na řadu multifunkční umělec Láďa Hron, který předvedl desítky různých zpěváků a jejich nejznámějších hitů převážně z šedesátých a sedmdesátých let. Jeho program tedy dokonale zapadl do koncepce „Hippies“ festu a na závěr byl odměněn bouřlivým potleskem.

Mezi vystoupeními jednotlivých interpretů ale došlo i na filmy z naší produkce, například představení centrály nebo „Zpátky do minulosti“, které jen umocnily pocity sounáležitosti a hrdosti na to, že jsme členy Zelené rodiny.

Jeden z filmů s sebou ale nesl překvapení, které představil majitel M&M reality Petr Morcinek – a to, KDO bude hlavním hostem již 6. ročníku M&M festu. Bude to hvězda, která má vyprodaný koncert několik minut poté, co je spuštěn prodej lístků. Hvězda, která do posledního místečka zaplňuje největší haly v České republice. Příští rok přijede zazpívat Richard Krajčo!

Při této příležitosti se také hlasovalo, na jakou společnou dovolenou se pojede v roce 2017. Po letošní Dubaji byly hned tři možnosti – Dominikánská republika, Omán nebo český „Mácháč“. Ten nakonec skončil těsně druhý – před Dominikánskou republikou. Máme se tedy na co těšit!

Pak už nic nebránilo tomu, aby na pódium vstoupila královna českého popu, nestárnoucí Helena Vondráčková. Kotel neskutečně vřel a slavice musela přidat několik hitů. Poté se atmosféra ještě umocnila, když za klavír zasedl John Lennon v doprovodu dětského sboru zazpíval svůj hit „Imagine“. Na čtyři tisíce návštěvníků obdrželo svíčky, které po zapálení vytvořily obrovskou záři a emoce byly opravdu silné. To však nebyl konec. To, co se za chvíli rozpoutalo na nebi, nepamatuje nejen letiště v Hradci Králové, ale snad ani Česká republika. Tím však večer neskončil. Když se lidé vzpamatovali z tohoto silného zážitku, čekala je diskotéka. Báječně si to užili a už nyní se těší na další ročník. Celou show i dění v areálu natáčelo několik kamer, brzy se tedy můžeme těšit na báječné video!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum