M&M Olympiáda 2015 – region Zámečník

22.09.2015

V sobotu, dne 5. 9. 2015, se celý region Praha a střední Čechy sešel v krásném prostředí Hostivařské přehrady a to za účelem konání sportovní akce s názvem M&M Olympiáda 2015.

Událost byla příjemným zpestřením pro každého, kdo se přišel zúčastnit. Pro naše makléře, hypotékáře, asistentky, vedoucí poboček a jejich rodiny jsme  uspořádali den, který se každému zajisté vryl do paměti. Dospělí soupeřili o trofeje po celý den v beach volejbalu, nohejbalu, stolním fotbálku a vybíjené. Ti nejmenší se vyřádili v zápasení sumo, objevovali krásy všech kontinentů a vyzkoušeli si dovednostní soutěže vázané na daný kontinent. Vzpomínku na tento den si skoro každý pořídil ve fotokoutku a ti odvážnější si nechali udělat “tetování”. Lodičky i šlapadla byly velikým lákadlem nejen pro zamilované páry. Vzhledem k velkému počtu pozitivních ohlasů se již teď můžeme těšit na příští ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články