M&M Olympiáda 2015 – region Zámečník

22.09.2015

V sobotu, dne 5. 9. 2015, se celý region Praha a střední Čechy sešel v krásném prostředí Hostivařské přehrady a to za účelem konání sportovní akce s názvem M&M Olympiáda 2015.

Událost byla příjemným zpestřením pro každého, kdo se přišel zúčastnit. Pro naše makléře, hypotékáře, asistentky, vedoucí poboček a jejich rodiny jsme  uspořádali den, který se každému zajisté vryl do paměti. Dospělí soupeřili o trofeje po celý den v beach volejbalu, nohejbalu, stolním fotbálku a vybíjené. Ti nejmenší se vyřádili v zápasení sumo, objevovali krásy všech kontinentů a vyzkoušeli si dovednostní soutěže vázané na daný kontinent. Vzpomínku na tento den si skoro každý pořídil ve fotokoutku a ti odvážnější si nechali udělat “tetování”. Lodičky i šlapadla byly velikým lákadlem nejen pro zamilované páry. Vzhledem k velkému počtu pozitivních ohlasů se již teď můžeme těšit na příští ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum