M&M Olympiáda 2015 – region Zámečník

22.09.2015

V sobotu, dne 5. 9. 2015, se celý region Praha a střední Čechy sešel v krásném prostředí Hostivařské přehrady a to za účelem konání sportovní akce s názvem M&M Olympiáda 2015.

Událost byla příjemným zpestřením pro každého, kdo se přišel zúčastnit. Pro naše makléře, hypotékáře, asistentky, vedoucí poboček a jejich rodiny jsme  uspořádali den, který se každému zajisté vryl do paměti. Dospělí soupeřili o trofeje po celý den v beach volejbalu, nohejbalu, stolním fotbálku a vybíjené. Ti nejmenší se vyřádili v zápasení sumo, objevovali krásy všech kontinentů a vyzkoušeli si dovednostní soutěže vázané na daný kontinent. Vzpomínku na tento den si skoro každý pořídil ve fotokoutku a ti odvážnější si nechali udělat “tetování”. Lodičky i šlapadla byly velikým lákadlem nejen pro zamilované páry. Vzhledem k velkému počtu pozitivních ohlasů se již teď můžeme těšit na příští ročník.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum