M&M Piáda region Samek, 2016

13.09.2016

V neděli, dne 4. 9. 2016 se konal již 2. ročník sportovní akce zvané M&M Piáda 2016.

Tentokrát se zástupci regionu Praha a střední Čechy sešli v překrásném prostředí areálu Free style parku v pražských Modřanech. Naši makléři, hypotékáři, asistentky a vedoucí poboček se opět utkali v souboji o trofeje a ukázali své síly a týmovou hru v turnaji v plážovém volejbalu. Na své si přišli nejen zástupci společnosti, ale užily si i celé rodiny, které je přišly podpořit. Pro naše nejmenší byl jako loni připraven doprovodný program plný her, soutěží a tvorby, za které byli vítězové náležitě odměněni. Radost ze hry nezkazil ani déšť, který se snažil soutěžící i diváky v odpoledních hodinách překvapit. Tento den se jistě opět vryl do paměti všech a již teď se můžeme těšit na další ročník v příští roce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články