M&M reality hlavním partnerem Nejmilejšího koncertu dětí z dětských domovů

30.05.2016

Nejmilejší koncert dětí z osmadvaceti dětských domovů z celé České republiky se uskutečnil v sobotu 28. května v Ostravě – Vitkovicích v multifunkční aule GONG. Již od brzkých ranních hodin před touto halou pilně kmital tým M&M reklamní, který připravil prezentaci v podobě velkého poutače s logem M&M a pro děti neodmyslitelný skákací hrad. Uvnitř pak rozbalil svůj stánek s našimi úžasnými dárkovými předměty. M&M reality totiž byly hlavním partnerem této akce a pro všechny přítomné jsme připravili identifikační kartičky, na 300 balónků, bonbóny, lízátka i propisky, bloky nebo pexesa.

Koncert sice začínal až v 15.00 hodin, ovšem první děti s „tetami a strejdy“ začaly přijíždět už po deváté hodině. Každý obdržel naši pestrou zelenou šňůrku s natištěnou kartičkou s programem, takže za chvíli se to všude kolem jenom zelenalo. Některé dětské domovy přivezly i výrobky ze svých dílniček, které vystavily na stáncích a nabízely za dobrovolný příspěvek.

Diváci i účastníci pětadvacátého ročníku této přehlídky zájmové umělecké činnosti dětí z dětských domovů zaplnili z velké části hlediště GONGu. Děti na této celostátní přehlídce vystoupily s hudebními, tanečními i dramatickými kreacemi a nutno podotknout, že se mezi nimi objevily opravdu velké talenty, z jejichž výkonu šel mráz po zádech. Tomuto koncertu předcházely soutěžní regionální kola, ve kterých děti usilují o prestižní postup prostřednictvím svých uměleckých vystoupení.

Tento krásný den, který si děti skvěle užily, ukončilo vystoupení populární kapely Maxim Turbulenc.

M&M reality každoročně přispívají prostřednictvím své M&M nadace statisícovými částkami na různé dobročinné účely. Mnoho finančních i věcných darů putuje právě k dětem. Například dětskému domovu v Příboře již M&M reality darovaly přes 1 000 000,- Kč.

Aktuality , M&M nadace

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články