M&M reality má jako první realitní kancelář reklamu v TV

19.10.2015

Jednička na českém realitním trhu M&M reality holding, a.s. vstupuje jako první realitní kancelář do televizí. Od 16. 10. 2015 postupně představí tři varianty reklamních spotů v celoplošných televizích s hlavním sloganem: „Měníme svět realit“. Ve spotech se přestaví opravdoví klienti, kteří v uplynulých deseti letech využili služeb M&M reality holding, a.s.

Celých 10 let je naší filozofií mít především spokojené klienty. Snažíme se vždy najít pro každého tu nejvhodnější a nelepší individuální službu. A právě tento přístup se nám nyní úročí. To je důvod proč se mohou ve spotech objevit naši reální zákazníci a nikoli herci, kteří odříkají předem naučené fráze. Je to svým způsobem vyústění našeho společného snažení a dobrých vzájemných vztahů. Zároveň je to pro nás také obrovský závazek do budoucna,“ dodal k ojedinělé kampani Petr Morcinek, majitel M&M reality holding, a.s.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články