M&M reality na raftech 20. 8. 2014, region RŘ Josefa Pelce

29.08.2014

To, že mají makléři M&M reality holding a.s. zelené srdce je již známá věc, ale některým z nás už zelenají i vlasy! Tento úkaz byl k vidění dne 20. 8. 2014, kdy pobočky Turnov, Mělník, Jičín, Jablonec nad Nisou a Česká Lípa společně sjížděly řeku Jizeru na raftech.

Akce to byla velmi zdařilá, počasí nám přálo a celý den krásně svítilo sluníčko. Dvouhodinovou cestu po řece s krásným výhledem jsme si opravdu užili a společně ji zakončili v krásné hospůdce v Dolánkách, kterou nynějšímu majiteli prodávala před pár lety naše výborná makléřka z pobočky Turnov Zdenička Hájková. Děkuji všem, co se účastnili, toto byla opravdu zdařilá akce skvělého regionu RŘ Josefa Pelce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články