M&M reality na raftech 20. 8. 2014, region RŘ Josefa Pelce

29.08.2014

To, že mají makléři M&M reality holding a.s. zelené srdce je již známá věc, ale některým z nás už zelenají i vlasy! Tento úkaz byl k vidění dne 20. 8. 2014, kdy pobočky Turnov, Mělník, Jičín, Jablonec nad Nisou a Česká Lípa společně sjížděly řeku Jizeru na raftech.

Akce to byla velmi zdařilá, počasí nám přálo a celý den krásně svítilo sluníčko. Dvouhodinovou cestu po řece s krásným výhledem jsme si opravdu užili a společně ji zakončili v krásné hospůdce v Dolánkách, kterou nynějšímu majiteli prodávala před pár lety naše výborná makléřka z pobočky Turnov Zdenička Hájková. Děkuji všem, co se účastnili, toto byla opravdu zdařilá akce skvělého regionu RŘ Josefa Pelce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články