M&M REALITY VÍTĚZÍ na SREALITY CUP 2014

01.07.2014

Dne 28.6.2014 se konal v pražské Hostivaři tradiční, již osmý ročník fotbalového turnaje SREALITY CUP, který pořádá „SEZNAM CZ“ pro realitní kanceláře působící v České republice.

Deset týmů rozdělených do dvou skupin se utkalo o postup do semifinále, kam z každé skupiny postoupily dva nejlepší. V semifinále narazil tým M&M realit na obhájce posledních tří titulů SEZNAM CZ, který za poslední tři ročníky neprohrál jediný zápas. V dramatickém utkání, které začalo lépe pro domácí vstřelením vedoucí branky se náš tým semknul a zavelel k obratu, který je poslal po výsledku 1:3 do finále. Ve finále si naši reprezentanti snadno poradili s týmem SKANSKY, který deklasovali vysoko 6:1. Při slavnostním ceremoniálu odměnili zástupci SEZNAMU nejlepšího hráče turnaje Víta Popelku z našeho týmu a poté propukly oslavy našeho prvenství.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články