M&M REALITY VÍTĚZÍ na SREALITY CUP 2014

01.07.2014

Dne 28.6.2014 se konal v pražské Hostivaři tradiční, již osmý ročník fotbalového turnaje SREALITY CUP, který pořádá „SEZNAM CZ“ pro realitní kanceláře působící v České republice.

Deset týmů rozdělených do dvou skupin se utkalo o postup do semifinále, kam z každé skupiny postoupily dva nejlepší. V semifinále narazil tým M&M realit na obhájce posledních tří titulů SEZNAM CZ, který za poslední tři ročníky neprohrál jediný zápas. V dramatickém utkání, které začalo lépe pro domácí vstřelením vedoucí branky se náš tým semknul a zavelel k obratu, který je poslal po výsledku 1:3 do finále. Ve finále si naši reprezentanti snadno poradili s týmem SKANSKY, který deklasovali vysoko 6:1. Při slavnostním ceremoniálu odměnili zástupci SEZNAMU nejlepšího hráče turnaje Víta Popelku z našeho týmu a poté propukly oslavy našeho prvenství.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články