M&M voda 24. 06. 2016 - region Tomáše Štěpničky

25.07.2016

M&M voda Region Štěpňa 2016 - tento název je při třetím roce jejího konání již tradicí. Regionální ředitel, Tomáš Štěpnička, pozval i letos všechny své oblastní manažery, vedoucí, asistentky poboček, makléře, hypoteční a pojišťovací poradce se svými rodinnými příslušníky na sjíždění řeky Vltavy.

Slunečné a teplé počasí bylo jako vždy objednáno, jen loudalové se potýkali s průtrží mračen. V pátek 23. 06. 2016 se většina vodáků, vodaček a vodáčat sešla v kempu ve Zlaté Koruně, kde probíhala mimo jiné hlavně tekutá psychická příprava na nadcházející náročný den. V sobotu, kdy dorazil i zbytek regionu, byl přistaven autobus, který všechny
odvezl na začátek "té kruté cesty", která měřila příšerných 19 km a to do Větřní. Vzhledem k počtu všech vodáků, který lehce překročil stovku, byla cesta pomalá, příjemná a poměrně klidná, až na pár soubojů s jinými (i cizími) rafty. 

Když všichni ve zdraví po řece dopluli do startovního/cílového kempu, bylo již připraveno občerstvení a hudba. Až na obrovskou bouřku s ukrutným větrem, který odnášel, převracel a trhal stany, byla zábava do poměrně pozdních ranních hodin skvělá a každý si přišel na své. MY VŠICHNI ÚČASTNÍCI MOC DĚKUJEME ORGANIZÁTORŮM TÉTO SKVĚLÉ, TRADIČNÍ AKCE - Petrovi Budínovi a Tomáši Štěpničkovi - A MOC SE TĚŠÍME ZASE ZA ROK NA VLTAVU - 24. 06. 2017

Ahoooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum