M&M voda 24. 06. 2016 - region Tomáše Štěpničky

25.07.2016

M&M voda Region Štěpňa 2016 - tento název je při třetím roce jejího konání již tradicí. Regionální ředitel, Tomáš Štěpnička, pozval i letos všechny své oblastní manažery, vedoucí, asistentky poboček, makléře, hypoteční a pojišťovací poradce se svými rodinnými příslušníky na sjíždění řeky Vltavy.

Slunečné a teplé počasí bylo jako vždy objednáno, jen loudalové se potýkali s průtrží mračen. V pátek 23. 06. 2016 se většina vodáků, vodaček a vodáčat sešla v kempu ve Zlaté Koruně, kde probíhala mimo jiné hlavně tekutá psychická příprava na nadcházející náročný den. V sobotu, kdy dorazil i zbytek regionu, byl přistaven autobus, který všechny
odvezl na začátek "té kruté cesty", která měřila příšerných 19 km a to do Větřní. Vzhledem k počtu všech vodáků, který lehce překročil stovku, byla cesta pomalá, příjemná a poměrně klidná, až na pár soubojů s jinými (i cizími) rafty. 

Když všichni ve zdraví po řece dopluli do startovního/cílového kempu, bylo již připraveno občerstvení a hudba. Až na obrovskou bouřku s ukrutným větrem, který odnášel, převracel a trhal stany, byla zábava do poměrně pozdních ranních hodin skvělá a každý si přišel na své. MY VŠICHNI ÚČASTNÍCI MOC DĚKUJEME ORGANIZÁTORŮM TÉTO SKVĚLÉ, TRADIČNÍ AKCE - Petrovi Budínovi a Tomáši Štěpničkovi - A MOC SE TĚŠÍME ZASE ZA ROK NA VLTAVU - 24. 06. 2017

Ahoooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích