M&M voda 24. 06. 2016 - region Tomáše Štěpničky

25.07.2016

M&M voda Region Štěpňa 2016 - tento název je při třetím roce jejího konání již tradicí. Regionální ředitel, Tomáš Štěpnička, pozval i letos všechny své oblastní manažery, vedoucí, asistentky poboček, makléře, hypoteční a pojišťovací poradce se svými rodinnými příslušníky na sjíždění řeky Vltavy.

Slunečné a teplé počasí bylo jako vždy objednáno, jen loudalové se potýkali s průtrží mračen. V pátek 23. 06. 2016 se většina vodáků, vodaček a vodáčat sešla v kempu ve Zlaté Koruně, kde probíhala mimo jiné hlavně tekutá psychická příprava na nadcházející náročný den. V sobotu, kdy dorazil i zbytek regionu, byl přistaven autobus, který všechny
odvezl na začátek "té kruté cesty", která měřila příšerných 19 km a to do Větřní. Vzhledem k počtu všech vodáků, který lehce překročil stovku, byla cesta pomalá, příjemná a poměrně klidná, až na pár soubojů s jinými (i cizími) rafty. 

Když všichni ve zdraví po řece dopluli do startovního/cílového kempu, bylo již připraveno občerstvení a hudba. Až na obrovskou bouřku s ukrutným větrem, který odnášel, převracel a trhal stany, byla zábava do poměrně pozdních ranních hodin skvělá a každý si přišel na své. MY VŠICHNI ÚČASTNÍCI MOC DĚKUJEME ORGANIZÁTORŮM TÉTO SKVĚLÉ, TRADIČNÍ AKCE - Petrovi Budínovi a Tomáši Štěpničkovi - A MOC SE TĚŠÍME ZASE ZA ROK NA VLTAVU - 24. 06. 2017

Ahoooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články