M&M voda - region Štěpnička 27. 06. 2015

13.07.2015

Jako odměnu pro svůj úspěšný region, vzal regionální ředitel Tomáš Štěpnička na vodu makléře, vedoucí, asistentky, kolegy z M&M finance a jejich rodiny brázdit řeku Vltavu.

Ráno jsme se všichni sešli v kempu, kde jsme nechali svá polepená přibližovadla a postavili si stany. Asi hodinu před polednem pro nás přijel autobus, který nás odvezl na začátek plánované plavby - do Vyššího Brodu. Tam jsme se rozdělili do raftů a zažili den plný nevšedních zážitků, jezů, občerstvovacích zastávek a krásné přírody. Bohužel jsme se neobešli bez "smrtelného" zranění a to ihned na prvním jezu. Nakonec se však vše, i přes nepřízeň počasí, v dobré obrátilo a odměna za dojezd byla přímo náramná - naražený soudek a na rožni dvě vepřové kýty. Panu řediteli moc děkujeme a za rok zase Ahooooooooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články