M&M voda - region Štěpnička 27. 06. 2015

13.07.2015

Jako odměnu pro svůj úspěšný region, vzal regionální ředitel Tomáš Štěpnička na vodu makléře, vedoucí, asistentky, kolegy z M&M finance a jejich rodiny brázdit řeku Vltavu.

Ráno jsme se všichni sešli v kempu, kde jsme nechali svá polepená přibližovadla a postavili si stany. Asi hodinu před polednem pro nás přijel autobus, který nás odvezl na začátek plánované plavby - do Vyššího Brodu. Tam jsme se rozdělili do raftů a zažili den plný nevšedních zážitků, jezů, občerstvovacích zastávek a krásné přírody. Bohužel jsme se neobešli bez "smrtelného" zranění a to ihned na prvním jezu. Nakonec se však vše, i přes nepřízeň počasí, v dobré obrátilo a odměna za dojezd byla přímo náramná - naražený soudek a na rožni dvě vepřové kýty. Panu řediteli moc děkujeme a za rok zase Ahooooooooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích