M&M voda - region Štěpnička 27. 06. 2015

13.07.2015

Jako odměnu pro svůj úspěšný region, vzal regionální ředitel Tomáš Štěpnička na vodu makléře, vedoucí, asistentky, kolegy z M&M finance a jejich rodiny brázdit řeku Vltavu.

Ráno jsme se všichni sešli v kempu, kde jsme nechali svá polepená přibližovadla a postavili si stany. Asi hodinu před polednem pro nás přijel autobus, který nás odvezl na začátek plánované plavby - do Vyššího Brodu. Tam jsme se rozdělili do raftů a zažili den plný nevšedních zážitků, jezů, občerstvovacích zastávek a krásné přírody. Bohužel jsme se neobešli bez "smrtelného" zranění a to ihned na prvním jezu. Nakonec se však vše, i přes nepřízeň počasí, v dobré obrátilo a odměna za dojezd byla přímo náramná - naražený soudek a na rožni dvě vepřové kýty. Panu řediteli moc děkujeme a za rok zase Ahooooooooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články