M&M voda - region Štěpnička 27. 06. 2015

13.07.2015

Jako odměnu pro svůj úspěšný region, vzal regionální ředitel Tomáš Štěpnička na vodu makléře, vedoucí, asistentky, kolegy z M&M finance a jejich rodiny brázdit řeku Vltavu.

Ráno jsme se všichni sešli v kempu, kde jsme nechali svá polepená přibližovadla a postavili si stany. Asi hodinu před polednem pro nás přijel autobus, který nás odvezl na začátek plánované plavby - do Vyššího Brodu. Tam jsme se rozdělili do raftů a zažili den plný nevšedních zážitků, jezů, občerstvovacích zastávek a krásné přírody. Bohužel jsme se neobešli bez "smrtelného" zranění a to ihned na prvním jezu. Nakonec se však vše, i přes nepřízeň počasí, v dobré obrátilo a odměna za dojezd byla přímo náramná - naražený soudek a na rožni dvě vepřové kýty. Panu řediteli moc děkujeme a za rok zase Ahooooooooj!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum