Manažerské školení vedoucích regionu Josefa Dolanského - 12. a 13. 6. 2014

18.06.2014

Ve dnech 12. a 13.6. 2014 se vedoucí poboček a manažeři M&M finance regionu Josefa Dolanského zúčastnili školení manažerských dovedností, kterým prováděl lektor Ing. Dobroslav Štrouf.

Školení se konalo v nových školících prostorách, které jsou k dispozici celému regionu a nachází se na stejné adrese a stejném patře jako pobočka Chrudim. Pro všechny účastníky bylo připraveno dostatek pohoštění tak, aby mohli aktivně trénovat a zkoušet jednotlivé metody a mohli se zapojit i aktivním způsobem. Účastníci během celého kurzu dávali bedlivě pozor a těšili se, jak nové zkušenosti budou aplikovat na svých pobočkách.


Ve čtvrteční podvečer se uskutečnila porada vedoucích v Hotelu Fortna v Chrudimi, která byla zahájena výtečnou večeří, kdy si někteří pochutnávali na steaku z bizona či lososu z Norska. Po skončení porady a náruživé debatě, kdy si vedoucí sdělovali své poznatky z prvního školícího dne s Dobrošem, se všichni odebrali, do svých pokojů v Hotelu Fortna a v brzkých ranních hodinách ulehli ke spánku, aby načerpali na následující den hodně sil.

Děkuji všem zúčastněným za skvělý přístup během celého dvoudenního školení.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články