Manažerské školení vedoucích regionu Josefa Dolanského - 12. a 13. 6. 2014

18.06.2014

Ve dnech 12. a 13.6. 2014 se vedoucí poboček a manažeři M&M finance regionu Josefa Dolanského zúčastnili školení manažerských dovedností, kterým prováděl lektor Ing. Dobroslav Štrouf.

Školení se konalo v nových školících prostorách, které jsou k dispozici celému regionu a nachází se na stejné adrese a stejném patře jako pobočka Chrudim. Pro všechny účastníky bylo připraveno dostatek pohoštění tak, aby mohli aktivně trénovat a zkoušet jednotlivé metody a mohli se zapojit i aktivním způsobem. Účastníci během celého kurzu dávali bedlivě pozor a těšili se, jak nové zkušenosti budou aplikovat na svých pobočkách.


Ve čtvrteční podvečer se uskutečnila porada vedoucích v Hotelu Fortna v Chrudimi, která byla zahájena výtečnou večeří, kdy si někteří pochutnávali na steaku z bizona či lososu z Norska. Po skončení porady a náruživé debatě, kdy si vedoucí sdělovali své poznatky z prvního školícího dne s Dobrošem, se všichni odebrali, do svých pokojů v Hotelu Fortna a v brzkých ranních hodinách ulehli ke spánku, aby načerpali na následující den hodně sil.

Děkuji všem zúčastněným za skvělý přístup během celého dvoudenního školení.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články