Manažerské školení vedoucích regionu Josefa Dolanského - 12. a 13. 6. 2014

18.06.2014

Ve dnech 12. a 13.6. 2014 se vedoucí poboček a manažeři M&M finance regionu Josefa Dolanského zúčastnili školení manažerských dovedností, kterým prováděl lektor Ing. Dobroslav Štrouf.

Školení se konalo v nových školících prostorách, které jsou k dispozici celému regionu a nachází se na stejné adrese a stejném patře jako pobočka Chrudim. Pro všechny účastníky bylo připraveno dostatek pohoštění tak, aby mohli aktivně trénovat a zkoušet jednotlivé metody a mohli se zapojit i aktivním způsobem. Účastníci během celého kurzu dávali bedlivě pozor a těšili se, jak nové zkušenosti budou aplikovat na svých pobočkách.


Ve čtvrteční podvečer se uskutečnila porada vedoucích v Hotelu Fortna v Chrudimi, která byla zahájena výtečnou večeří, kdy si někteří pochutnávali na steaku z bizona či lososu z Norska. Po skončení porady a náruživé debatě, kdy si vedoucí sdělovali své poznatky z prvního školícího dne s Dobrošem, se všichni odebrali, do svých pokojů v Hotelu Fortna a v brzkých ranních hodinách ulehli ke spánku, aby načerpali na následující den hodně sil.

Děkuji všem zúčastněným za skvělý přístup během celého dvoudenního školení.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články