Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Manažerské školení vedoucích regionu Josefa Dolanského - 12. a 13. 6. 2014

18.06.2014

Ve dnech 12. a 13.6. 2014 se vedoucí poboček a manažeři M&M finance regionu Josefa Dolanského zúčastnili školení manažerských dovedností, kterým prováděl lektor Ing. Dobroslav Štrouf.

Školení se konalo v nových školících prostorách, které jsou k dispozici celému regionu a nachází se na stejné adrese a stejném patře jako pobočka Chrudim. Pro všechny účastníky bylo připraveno dostatek pohoštění tak, aby mohli aktivně trénovat a zkoušet jednotlivé metody a mohli se zapojit i aktivním způsobem. Účastníci během celého kurzu dávali bedlivě pozor a těšili se, jak nové zkušenosti budou aplikovat na svých pobočkách.


Ve čtvrteční podvečer se uskutečnila porada vedoucích v Hotelu Fortna v Chrudimi, která byla zahájena výtečnou večeří, kdy si někteří pochutnávali na steaku z bizona či lososu z Norska. Po skončení porady a náruživé debatě, kdy si vedoucí sdělovali své poznatky z prvního školícího dne s Dobrošem, se všichni odebrali, do svých pokojů v Hotelu Fortna a v brzkých ranních hodinách ulehli ke spánku, aby načerpali na následující den hodně sil.

Děkuji všem zúčastněným za skvělý přístup během celého dvoudenního školení.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články