subHeader

Manažerské školení vedoucích regionu Josefa Dolanského - 12. a 13. 6. 2014

18.06.2014

Ve dnech 12. a 13.6. 2014 se vedoucí poboček a manažeři M&M finance regionu Josefa Dolanského zúčastnili školení manažerských dovedností, kterým prováděl lektor Ing. Dobroslav Štrouf.

Školení se konalo v nových školících prostorách, které jsou k dispozici celému regionu a nachází se na stejné adrese a stejném patře jako pobočka Chrudim. Pro všechny účastníky bylo připraveno dostatek pohoštění tak, aby mohli aktivně trénovat a zkoušet jednotlivé metody a mohli se zapojit i aktivním způsobem. Účastníci během celého kurzu dávali bedlivě pozor a těšili se, jak nové zkušenosti budou aplikovat na svých pobočkách.


Ve čtvrteční podvečer se uskutečnila porada vedoucích v Hotelu Fortna v Chrudimi, která byla zahájena výtečnou večeří, kdy si někteří pochutnávali na steaku z bizona či lososu z Norska. Po skončení porady a náruživé debatě, kdy si vedoucí sdělovali své poznatky z prvního školícího dne s Dobrošem, se všichni odebrali, do svých pokojů v Hotelu Fortna a v brzkých ranních hodinách ulehli ke spánku, aby načerpali na následující den hodně sil.

Děkuji všem zúčastněným za skvělý přístup během celého dvoudenního školení.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články