subHeader

Mexiko 2015

07.05.2015

Datum 28. 4. – 3. 5. 2015 se zapíše do historie společnosti M&M reality i do dějin cestovního ruchu díky vysokému počtu účastníků. 100 nejlepších makléřů z celé České republiky, nejlepší vedoucí poboček či kontaktních míst, hypoteční a pojišťovací specialisté, investiční poradci a ředitelé jednotlivých divizí, dohromady se této expedice účastnilo bezmála 233 osob, kteří se vypravili do vzdálené západní země.

 

Přestože všechny účastníky čekal dlouhý a náročný let přes Paříž či Atlantu, skvělá nálada byla vidět na každém rohu. Let trval více jak 10 hodin a přesto, že přílet do cílové destinace byl až v podvečerních hodinách, na všech bylo vidět velké nadšení a překvapení z vybrané lokality. Po ubytování v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Grand Porto Real v oblasti Playa del Carmen se všichni šli odreagovat do hotelového baru na pláž.  

Po jednodenním odpočinku, společnost připravila pro všechny účastníky expedice celodenní výlet na zajímavé mayské památky na mexickém poloostrově Yucatán. Mezi nejznámější památku, která v roce 2007 byla zařazena do novodobého seznamu sedmi divů světa je zřícenina Chichén Itzá, což znamená V ústech studny Itzá. V bezprostřední blízkosti zříceniny se nachází další památky, např. Kukulkánova pyramida, hřiště na Pelotu, Observatoř a chrám válečníků. Po několika hodinovém obdivování všech mayských památek se celá skupina přemístila do vyhlášené místní haciendy na obědový bufet, který byl složen především z mexických delikates. S plnými žaludky se celá expedice přesouvala do tzv. Cenote, což je podzemní sladkovodní voda nahromaděná ve vápencových jeskyních, kde se všichni mohli vykoupat.

Následující den, kdy všichni účastníci poznali krásy Mexika, byla připravena beach párty, kde nemohl chybět plný bar, DJ a skvělá nálada. Po několika minutovém proslovu výkonného ředitele a všech ředitelů divizí, kteří poděkovali všem účastníkům za jejich skvělé pracovní výkony, přelétl vrtulníkem nad hlavami všech Mexičanů za strategii a rozvoj celé společnosti Petr Morcinek, který tak odstartoval celou párty. Ta následně pokračovala do brzkých ranních hodin ve velmi známém klubu CoCo Bongo.

Předposlední den čeští Mexičani měli volný den, který si každý užili po svém. Ti aktivnější se jeli potápět, anebo se účastnili dalších výletů, ostatní si užívali poslední slunečné dny v hotelovém resortu.

A čím překvapí společnost M&M reality příští rok své makléře? TO SE BUDETE JEŠTĚ DIVIT!

Na více fotografií a video se můžete těšit na M&M festu.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články