Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Mexiko 2015

07.05.2015

Datum 28. 4. – 3. 5. 2015 se zapíše do historie společnosti M&M reality i do dějin cestovního ruchu díky vysokému počtu účastníků. 100 nejlepších makléřů z celé České republiky, nejlepší vedoucí poboček či kontaktních míst, hypoteční a pojišťovací specialisté, investiční poradci a ředitelé jednotlivých divizí, dohromady se této expedice účastnilo bezmála 233 osob, kteří se vypravili do vzdálené západní země.

 

Přestože všechny účastníky čekal dlouhý a náročný let přes Paříž či Atlantu, skvělá nálada byla vidět na každém rohu. Let trval více jak 10 hodin a přesto, že přílet do cílové destinace byl až v podvečerních hodinách, na všech bylo vidět velké nadšení a překvapení z vybrané lokality. Po ubytování v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Grand Porto Real v oblasti Playa del Carmen se všichni šli odreagovat do hotelového baru na pláž.  

Po jednodenním odpočinku, společnost připravila pro všechny účastníky expedice celodenní výlet na zajímavé mayské památky na mexickém poloostrově Yucatán. Mezi nejznámější památku, která v roce 2007 byla zařazena do novodobého seznamu sedmi divů světa je zřícenina Chichén Itzá, což znamená V ústech studny Itzá. V bezprostřední blízkosti zříceniny se nachází další památky, např. Kukulkánova pyramida, hřiště na Pelotu, Observatoř a chrám válečníků. Po několika hodinovém obdivování všech mayských památek se celá skupina přemístila do vyhlášené místní haciendy na obědový bufet, který byl složen především z mexických delikates. S plnými žaludky se celá expedice přesouvala do tzv. Cenote, což je podzemní sladkovodní voda nahromaděná ve vápencových jeskyních, kde se všichni mohli vykoupat.

Následující den, kdy všichni účastníci poznali krásy Mexika, byla připravena beach párty, kde nemohl chybět plný bar, DJ a skvělá nálada. Po několika minutovém proslovu výkonného ředitele a všech ředitelů divizí, kteří poděkovali všem účastníkům za jejich skvělé pracovní výkony, přelétl vrtulníkem nad hlavami všech Mexičanů za strategii a rozvoj celé společnosti Petr Morcinek, který tak odstartoval celou párty. Ta následně pokračovala do brzkých ranních hodin ve velmi známém klubu CoCo Bongo.

Předposlední den čeští Mexičani měli volný den, který si každý užili po svém. Ti aktivnější se jeli potápět, anebo se účastnili dalších výletů, ostatní si užívali poslední slunečné dny v hotelovém resortu.

A čím překvapí společnost M&M reality příští rok své makléře? TO SE BUDETE JEŠTĚ DIVIT!

Na více fotografií a video se můžete těšit na M&M festu.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články