Milionová akce milionové pobočky - České Budějovice 23. 07. 2016

08.08.2016

Na 23. 07. 2016 pozval vedoucí pobočky České Budějovice - pan Stanislav Pouzar - všechny své makléře, hypoteční specialisty a jejich nejbližší na odměnovou akci za (znovu) pokořenou "bájnou hranici" 1,000.000 Kč obratu.

Náš nejmilejší a nejoblíbenější regionální ředitel Tomáš Štěpnička nesměl chybět. Akce byla naprosto úžasná a jako snad vždy si s hračkami pro děti hráli hlavně dospělí - balonky na vodu - o čem se můžete sami přesvědčit na několika přiložených fotkách.

Po postavení stanů na zahradě se začalo povídat, proběhla kávička a desert a pak jsme se všichni vydali do nedaleké Černé na výlet, okolo stejnojmenné říčky. Počasí našemu dni přálo opět úžasně, ale večer nás zastihla bouřka. To nás ale nezastavilo. Večer jsme se jako hladoví psi vrhli na úžasnou domácí pečenou šunku, a protože už nás pan vedoucí asi zná, nenechal nic náhodě a zčistajasna se objevil s další várkou šunky.

Našemu vedoucímu, panu Stanislavu Pouzarovi, MOCKRÁT DĚKUJEME!!! 
No, snad se zadaří a na "návštěvu" budeme pozváni letos aspoň ještě jednou!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články