Mimořádná porada pobočky Chrudim dne 19. 06. 2015

23.06.2015

V pátek 19. 06. 2015 se uskutečnila mimořádná porada pobočky Chrudim za milionový obrat v měsíci březnu, kterou organizoval oblastní ředitel, Ladislav Douda, spolu s novou vedoucí pobočky Chrudim, Petrou Horychovou.

Této akce se zúčastnili makléři, hypotéční specialisté, asistent, oblastní ředitel a ředitel pobočkové sítě spolu se svou asistentkou. Všichni účastníci se přesunuli na střelnici v obci Sezemice u Pardubic, kde si mohli vyzkoušet střelbu ze 3 střeleckých zbraní. Před zahájením střelecké soutěže byla zařízena instruktáž od vedoucího střeleckého klubu. Vítězem ,,střelnice“ se stala makléřka Gabriela Štěpánková. Výjezdní porada byla završena výbornou večeří v restauraci Na Bídě v Chrudimi. Všem zúčastněným se akce líbila.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články