Mimořádná porada pobočky Chrudim dne 19. 06. 2015

23.06.2015

V pátek 19. 06. 2015 se uskutečnila mimořádná porada pobočky Chrudim za milionový obrat v měsíci březnu, kterou organizoval oblastní ředitel, Ladislav Douda, spolu s novou vedoucí pobočky Chrudim, Petrou Horychovou.

Této akce se zúčastnili makléři, hypotéční specialisté, asistent, oblastní ředitel a ředitel pobočkové sítě spolu se svou asistentkou. Všichni účastníci se přesunuli na střelnici v obci Sezemice u Pardubic, kde si mohli vyzkoušet střelbu ze 3 střeleckých zbraní. Před zahájením střelecké soutěže byla zařízena instruktáž od vedoucího střeleckého klubu. Vítězem ,,střelnice“ se stala makléřka Gabriela Štěpánková. Výjezdní porada byla završena výbornou večeří v restauraci Na Bídě v Chrudimi. Všem zúčastněným se akce líbila.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články