Mimořádná porada pobočky M&M reality, Mladá Boleslav, 9. 11. 2015, region Pelc

13.11.2015

Dne 9. 11. 2015 proběhla mimořádná porada pobočky Mladá Boleslav za aktivního přispění vedoucí pobočky Jany Sedláčkové zaměřená na výkupy, půjčky, půjčky na rezervaci a dražby.

Účast byla hojná a makléři měli připravenou řadu dotazů pro svého investičního specialistu pobočky Jirku Nekolu a investiční poradkyni centrály Vlaďku Kutschkovou. Domluvila se rovnou práce v terénu, kdy Jirka vyrazí s makléřkou Kateřinou Gellnerovou na zadluženou nemovitost vyjednat výkup. Projekt ISP v regionu Josefa Pelce frčí a sklízí úspěchy.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články