Mistrovství ČR v plážovém rugby 2013

05.08.2013

V posledním tropickém víkendu měsíce července se v Praze uskutečnil již 12. ročník mistrovství republiky v plážovém rugby BEACH RUGBY 2013.

Společnost M&M reality holding a.s. byla v této soutěži již podruhé zastoupena týmem Park Družba - M&M, jehož členskou základnu tvoří makléři z Pražských poboček M&M reality holding a.s. Při účasti bezmála třiceti českých i mezinárodních týmu se nám v hlavní kategorii KONTAKT podařilo vybojovat skvělé 5. místo v divizi B. S přihlédnutím k tomu, že náš tým byl jedním z mála ryze amatérských, je jasné, že v příštím ročníku bude tým M&M stát na bedně.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články