Našli jsme tři destinace, které z vás do pár let udělají milionáře

11.07.2017

Zatím ještě nepatří mezi nejluxusnějšími destinace světa, ale začínají jim pěkně šlapat na paty. Dnes vám přinášíme 3 ze zahraničních realitních trhů, které jsou podle prestižního magazínu Christie´s International Real Estate na vzestupu.

Marrákéš, Maroko - Nová Afrika

Letos v lednu bylo Maroko po třicetileté pauze znovu přijato do Africké unie. To je velmi dobrá zpráva nejen pro Afriku, ale také pro marockou ekonomiku. Vzhledem k pokračující politické stabilitě je město Marrákéš stále více považováno za bezpečné útočiště pro investory do nemovitostí v arabském regionu. Prodej luxusních nemovitostí se začíná zotavovat, přesto zůstává o 50 procent nižší než jeho vrchol z roku 2007. Lákavé a příznivé ceny, pozitivní ekonomický výhled a nedávný nárůst poptávky, především indických a pákistánských občanů se sídlem ve Velké Británii, by měl povzbudit trh luxusních nemovitostí v Marrákéši do fáze nového růstu.

"Téměř všechny luxusní nemovitosti v Marrákéši nakupují cizinci, převážně z Velké Británie, Spojených arabských emirátů a Francie," dodává představitel místní realitní kanceláře. “Jsme si jistí, že Maroko se zanedlouho dostane do čela afrických destinací jako dostupná, bezpečná, luxusní a inovativní alternativa k nynějším top destinacím světa.  V současnosti už u nás poptávají Američané, Belgičané, Indové, Francouzi a Skandinávci. S největší pravděpodobností se k nim brzy přidají i Číňané, protože již neexistují žádná vízová omezení.”

Maroko

Belize - Hvězdná síla

V říjnu roku 2016 dostal po rozsáhlých veřejných slyšeních oscarový herec Leonardo DiCaprio zelenou od vlády malého státu na východním pobřeží Střední Ameriky pro vybudování svého eco-resortu Blackdore Caye. DiCaprio se tak po více než desíti letech může konečně pustit do výstavby. Středisko, jehož misí je spojovat odpovědnost za životní prostředí a maximální pohodlí jeho návštěvníků, by mohlo přivítat první zájemce již v roce 2019. Schválení projektu je výrazným plusem pro trh s nemovitostmi v Belize, otevírá tak dveře pro další zahraniční investory.

Belize

Bahamy - Ráj bez daní

Kromě nejkrásnějších pláží na světě nabízejí karibské ostrovy Bahamy další výhody: žádné omezení pro kupce nemovitostí a také snížené daňové zatížení. Jak se dnešní doba stává více a více hektickou, ostrovní život, daleko od šílených davů, je pro mnohé stále atraktivnějším. Drtivá většina majitelů bahamských nemovitostí považuje ostrovy za svůj druhý domov. Navzdory rostoucímu požadavkům rodin jako je dostupnost vzdělání a finančního zázemí, se lidé více stahují do ústraní a klidu a pracují na dálku. Tři čtvrtiny kupců jsou ze zahraniční, s výrazně rostoucím počtem miléniálů (generaci dětí narozených v letech 1986 až 1995).

I přes hurikán Matthew, který v říjnu loňského roku zasáhl hlavní město Nassau a severní část země a způsobil značné škody, je o luxusní nemovitosti na Bahamských ostrovech pořád velký zájem.

John Christie, generální ředitel společnosti HG Christie, potvrzuje, jak tento trend formuje trh s letovisky: "Vítaný nárůst prodeje ostrovních nemovitostí na Bahamách se od roku 2016 pozastavil. Světové akciové trhy se momentálně vznášejí na rekordních úrovních, což z mých zkušeností inspiruje investory, kteří hledají příležitosti, jak zhodnotit svůj majetek a zároveň si plnit své sny. Druhý domov v podobě ostrovního ráje splňuje obě tyto podmínky."

Bahamy

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum