Nejlepší makléři za měsíc březen 2012

01.04.2012

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Nejlepším makléřem měsíce března se stává vedoucí pobočky a oblastní manažer v jedné osobě Bc. Radek Koleček, který tak usedne za volant jednoho z Mercedesů, jimiž se pyšní náš vozový park.

Titul nejlepší struktury měsíce zavítá v březnu do Olomouce, konkrétně do týmu Kristýny Líčkové s jejími čtyřmi makléři, kteří dosáhli nejvyšší produkce.

Jednoho z největších obratů pobočky v historii firmy se podařilo dosáhnout týmu z Pardubic v čele s nejlepší vedoucí pobočky Mgr. Leonou Málkovou.

         
Bc. Radek Koleček                                                                                            Kristýna Líčková

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články