Nejlepší makléři za měsíc červen 2011

01.07.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Na pomyslný trůn pro nejlepšího makléře měsíce opět usedá žena. Je jí makléřka jičínské pobočky paní Radmila Šepsová, která v červnu dosáhla skvělého výsledku a bude se těšit z jízdy v jednom z vozů pro nejlepšího makléře.

Nejaktivnější strukturu tohoto měsíce, byste tentokrát nalezli ve Středočeském kraji, kde bude jezdit druhý vůz pro nejlepšího makléře, za jehož volant tentokrát usedne pan Karel Wenzl, makléř benešovské pobočky.

A opět je tu každoměsíční klání mezi pobočkami, které je měsíc od měsíce zajímavější a tím, že každý měsíc přibývá nějaká další, nová pobočka. Tento měsíc se stala tou nej pobočkou, pobočka Praha4.

         

Radmila Šepsová                                                                                           Karel Wenzl

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články