Nejlepší makléři za měsíc červen 2011

01.07.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Na pomyslný trůn pro nejlepšího makléře měsíce opět usedá žena. Je jí makléřka jičínské pobočky paní Radmila Šepsová, která v červnu dosáhla skvělého výsledku a bude se těšit z jízdy v jednom z vozů pro nejlepšího makléře.

Nejaktivnější strukturu tohoto měsíce, byste tentokrát nalezli ve Středočeském kraji, kde bude jezdit druhý vůz pro nejlepšího makléře, za jehož volant tentokrát usedne pan Karel Wenzl, makléř benešovské pobočky.

A opět je tu každoměsíční klání mezi pobočkami, které je měsíc od měsíce zajímavější a tím, že každý měsíc přibývá nějaká další, nová pobočka. Tento měsíc se stala tou nej pobočkou, pobočka Praha4.

         

Radmila Šepsová                                                                                           Karel Wenzl

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum