Nejlepší makléři za měsíc červen 2011

01.07.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Na pomyslný trůn pro nejlepšího makléře měsíce opět usedá žena. Je jí makléřka jičínské pobočky paní Radmila Šepsová, která v červnu dosáhla skvělého výsledku a bude se těšit z jízdy v jednom z vozů pro nejlepšího makléře.

Nejaktivnější strukturu tohoto měsíce, byste tentokrát nalezli ve Středočeském kraji, kde bude jezdit druhý vůz pro nejlepšího makléře, za jehož volant tentokrát usedne pan Karel Wenzl, makléř benešovské pobočky.

A opět je tu každoměsíční klání mezi pobočkami, které je měsíc od měsíce zajímavější a tím, že každý měsíc přibývá nějaká další, nová pobočka. Tento měsíc se stala tou nej pobočkou, pobočka Praha4.

         

Radmila Šepsová                                                                                           Karel Wenzl

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum