Nejlepší makléři za měsíc červenec 2011

01.08.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Ačkoli se nám prázdniny překlopily do své druhé půlky, naši makléři nijak nezahalí. Proto i nyní, stejně jako každý měsíc, můžeme představit ty nejlepší.

Na pomyslný trůn pro nejlepšího makléře opět usedá žena, kterou je makléřka mladoboleslavské pobočky paní Monika Jenišová a právem se tak na měsíc stává držitelkou klíčků od vozu pro nejlepšího makléře.

Kdo by hledal nejaktivnější strukturu měsíce července, musí vyrazit na Prahu 4 a vyhledat pana Jiřího Kadeřábka, který se, díky svým makléřům stal nejlepším starším makléřem a i on usedne do vozu značky Mercedes, který je určen těm nejlepším.

Všem makléřům přejeme hodně úspěchů a krásné „prázdniny“!

         
Monika Jenišová                                                                                 Jiří Kadeřábek

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články