Nejlepší makléři za měsíc duben 2011

01.05.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Nejlepším dubnovým makléřem, se po dlouhých 6 měsících opět stala žena. Tedy nejlepší makléřkou měsíce dubna, která si převezme klíčky od vozu pro nejlepší makléře, se stala Mgr. Monika Krátká.

Nejaktivnější strukturou s nejvyšší dosaženou produkcí se již potřetí po sobě stala struktura pana Zdeňka Fibricha z chomutovské pobočky, a tím tak zajistila, že i pan Fibrich si převezme druhé klíčky od vozu pro nejlepší makléře.

Status nejlepší pobočky po právu náleží pobočce Ostrava jih, která je pod vedením pana Jakuba Paráka.

      Mgr. Monika Krátká                                                                                        Zdeněk Fibrich

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články