Nejlepší makléři za měsíc květen 2011

01.06.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Nejúspěšnější měsíc, nejen toho roku, ale i celé historie firmy máme za sebou! Květen 2011 se stal dalším zlomovým bodem, kdy se nám všem podařil zlomit firemní rekord, který odolával od října 2008.

Nejlepším makléřem, který obrovskou měrou přispěl k firmnímu rekordu, se stal Bc. Radek Koleček, oblastní manažer pro Šumperk a Olomouc!

Nejlepší strukturou s nejvyšší dosaženou produkcí se již počtvrté po sobě stala struktura pana Zdeňka Fibricha z chomutovské pobočky, a čtyři měsíce po sobě tak vůz pro nejlepšího makléře může brázdit chomutovskými ulicemi.

V soutěži mezi pobočkami proběhl, jak je již zvykem lití boj, ovšem závěrečným trhákem si vítězství, pod vedením Jana Martiny, uhájila pobočka Praha 4.

     
Bc. Radek Koleče                                                                                        Zdeněk Fibrich

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články