Nejlepší makléři za měsíc květen 2011

01.06.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Nejúspěšnější měsíc, nejen toho roku, ale i celé historie firmy máme za sebou! Květen 2011 se stal dalším zlomovým bodem, kdy se nám všem podařil zlomit firemní rekord, který odolával od října 2008.

Nejlepším makléřem, který obrovskou měrou přispěl k firmnímu rekordu, se stal Bc. Radek Koleček, oblastní manažer pro Šumperk a Olomouc!

Nejlepší strukturou s nejvyšší dosaženou produkcí se již počtvrté po sobě stala struktura pana Zdeňka Fibricha z chomutovské pobočky, a čtyři měsíce po sobě tak vůz pro nejlepšího makléře může brázdit chomutovskými ulicemi.

V soutěži mezi pobočkami proběhl, jak je již zvykem lití boj, ovšem závěrečným trhákem si vítězství, pod vedením Jana Martiny, uhájila pobočka Praha 4.

     
Bc. Radek Koleče                                                                                        Zdeněk Fibrich

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích