Nejlepší makléři za měsíc květen 2011

01.06.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Nejúspěšnější měsíc, nejen toho roku, ale i celé historie firmy máme za sebou! Květen 2011 se stal dalším zlomovým bodem, kdy se nám všem podařil zlomit firemní rekord, který odolával od října 2008.

Nejlepším makléřem, který obrovskou měrou přispěl k firmnímu rekordu, se stal Bc. Radek Koleček, oblastní manažer pro Šumperk a Olomouc!

Nejlepší strukturou s nejvyšší dosaženou produkcí se již počtvrté po sobě stala struktura pana Zdeňka Fibricha z chomutovské pobočky, a čtyři měsíce po sobě tak vůz pro nejlepšího makléře může brázdit chomutovskými ulicemi.

V soutěži mezi pobočkami proběhl, jak je již zvykem lití boj, ovšem závěrečným trhákem si vítězství, pod vedením Jana Martiny, uhájila pobočka Praha 4.

     
Bc. Radek Koleče                                                                                        Zdeněk Fibrich

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum