Nejlepší makléři za měsíc listopad 2010

01.12.2010

Tak jako v předchozích desíti měsících tohoto roku, přinášíme i nyní výsledky Poháru 2010 a výsledky prestižního klání o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“.

Nejlepším makléřem za měsíc listopad, který se může těšit na jedny z klíčků od "vozu pro nejlepšího makléře", se stal oblastní manažer pro Šumperk a Olomouc Bc. Radek Koleček

Druhé klíčky od vozu budou vedením společnosti předány makléři chomutovské pobočky, jehož struktura dosáhla nejvyšší produkce. Nejlepším "starším" makléřem se tak za měsíc listopad stává pan Zdeněk Fibrich.

Vítězům gratulujeme ke skvělým výsledkům a pod vánoční stromeček přejeme ještě lepší výkony.

     
Bc. Radek Koleček                                                                                       Zdeněk Fibrich

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Vysokoškoláci budou v nadcházejících týdnech ve velkém poptávat byty k pronájmu

23.07.2019

PRAHA, 23. 7. 2019 – Studenti, kteří nedostali kolej nebo zkrátka dávají přednost takzvanému privátu, mohou být zajímavou cílovou skupinou pro majitele investičních bytů, a to jak ve velkých, tak v menších univerzitních městech. Poptávka po pronájmech z jejich strany je nejsilnější v průběhu srpna a nároky na vybavení a stav bytu jsou u studentů nižší než u jiných potenciálních nájemníků. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Společnost M&M Reality uspořádala festival pro tisíce zaměstnanců

11.07.2019

Ostrava, 11. 7. 2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní veselí se neslo v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo kromě koncertu kapely Kryštof a ohňostroje nevídaných rozměrů připraveno nejedno překvapení.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Staré garáže jsou lukrativní zboží, v Praze se prodávají i za půl milionu

09.07.2019

Praha, 9. 7. 2019 - Ceny garáží v Praze se za poslední tři roky až zdvojnásobily. Řeč je přitom o starých kójích poblíž panelových sídlišť, které vyrostly za dob minulého režimu. Poptávka po nich převyšuje nabídku. V podstatě stejná situace je v Brně, ale i ve většině menších měst.

Aktuality,
Tiskové centrum