Nejlepší makléři za měsíc prosinec 2011

01.01.2012

Jako každý měsíc patří poděkování Vám všem – makléřům začínajícím i těm stávajícím, asistentkám, vedoucím, manažerům, ředitelům i zaměstnancům centrály. A kdo byl tento měsíc nejúspěšnější?

Nejlepším makléřem nejen prosince, ale i celého loňského roku, se stal, stejně tak jako v roce 2010, oblastní manažer pro pobočky Uničov a Šumperk Bc. Radek Koleček! Panu Kolečkovi tímto gratulujeme a děkujeme za jeho skvělou práci, kterou stabilně odvádí.

Titul nejlepšího staršího makléře, stejně tak jako jeden z vozů pro nejlepšího makléře, tentokrát zavítá do karlovarského kraje, konkrétně na pobočku Mariánské Lázně, kde se nachází nejlepší prosincová struktura, v jejímž čele stojí paní Bronislava Müllerová.

V soutěži poboček se nám uchytil „hon“ na pobočku Praha 4, která byla až v závěrečném finiši pokořena. Titul nejlepší pobočka měsíce tak tentokrát zamíří do města „perníku“…tedy Pardubic.

         
Bc. Radek Koleček                                                                                            Bronislava Müllerová

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články