Nejlepší makléři za měsíc říjen 2012

01.11.2012

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Titul nejlepšího makléře rekordního října právem získává makléřka Lenka Karasová z pobočky Nový Jičín, která dosáhla skvělé vlastní produkce a tím jí náleží nejen naše obrovské uznání, ale především klíčky od jednoho z našich firemních vozů.

Nejlepším „síťařem“ co do první linie, se za již uplynulý měsíc, stal makléř z pobočky Ústí nad Labem – centrum pan Julius Farkaš, který se svou strukturou dosáhl bezkonkurenční produkce a po zásluze tak zajistil pro sebe a svůj tým další z naší flotily firemních vozů určených nejlepším makléřům.

         
Lenka Karasová                                                                                                  Julius Farkaš

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články