Nejlepší makléři za měsíc srpen 2011

01.09.2011

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře, nejlepšího „staršího makléře“ a nejlepší pobočku.

Pomyslné žezlo v podobě klíčků od jednoho z firemních vozů značky Mercedes opět přebírá žena, kterou je makléřka táborské pobočky paní Dana Frýbortová, které tak za skvělý srpnový výkon právem náleží titul nejlepší makléřka měsíce!

Nejaktivnější strukturu, která se nám v srpnu nejvíce činila, bychom tentokrát hledali v Liberci, někde poblíž Bc. Ladislava Horáčka, který díky výsledku svého týmu taktéž usedne do vozu pro nejlepšího makléře.

A jaký byl boj mezi pobočkami? …jako každý měsíc urputný. Nejspíš i proto se můžeme chlubit 8 pobočkami, které se do poslední chvíle „praly“ o prvenství. Vítěz však může být jen jeden a tím se stala chomutovská pobočka, která pod vedením Zdeňka Fibricha, který je ve své funkci pouze 3 měsíce, patří k nejlepším.

 

         
Bc. Ladislav Horáček                                                                               Dana Frýbortová

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články