Nejlepší makléři za měsíc únor 2012

01.03.2012

Jako každý měsíc patří poděkování Vám všem – makléřům začínajícím i těm stávajícím, asistentkám, vedoucím, manažerům, ředitelům i zaměstnancům centrály. A kdo byl tento měsíc nejúspěšnější?

Ačkoli je únor nejkratším měsícem roku, jeho výsledky to až tolik nenaznačují. A protože všechny statiky jsme již uzavřeli a sečetli, nejde jinak, než opět vyhlásit ty nejlepší.

Nejlepším makléřem měsíce února se stává makléř pardubické pobočky Petr Horáček, který bude pardubické ulice brázdit jedním z korábů firemní flotily se znakem „Mercedesa“ na kapotě.

Nejproduktivnější strukturu bychom v únoru hledali v Ústeckém kraji, konkrétně v chomutovské pobočce, kde tým vedený paní Lenkou Tlustou dosáhl nejvyšší produkce a na měsíc se tak stane držitelem druhého z vozů pro nejlepší makléře.

Titul nejlepší pobočky putuje stejně tak jako jeden z Mercedesů do Pardubic, kdy se týmu pardubické pobočky v čele s vedoucí pobočky Mgr. Leonou Málkovou podařilo svým obratem vybojovat prvenství mezi pobočkami.

         
Petr Horáček                                                                                        Lenka Tlustá


pobočka Pardubice

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích