Nejlepší makléři za měsíc únor 2012

01.03.2012

Jako každý měsíc patří poděkování Vám všem – makléřům začínajícím i těm stávajícím, asistentkám, vedoucím, manažerům, ředitelům i zaměstnancům centrály. A kdo byl tento měsíc nejúspěšnější?

Ačkoli je únor nejkratším měsícem roku, jeho výsledky to až tolik nenaznačují. A protože všechny statiky jsme již uzavřeli a sečetli, nejde jinak, než opět vyhlásit ty nejlepší.

Nejlepším makléřem měsíce února se stává makléř pardubické pobočky Petr Horáček, který bude pardubické ulice brázdit jedním z korábů firemní flotily se znakem „Mercedesa“ na kapotě.

Nejproduktivnější strukturu bychom v únoru hledali v Ústeckém kraji, konkrétně v chomutovské pobočce, kde tým vedený paní Lenkou Tlustou dosáhl nejvyšší produkce a na měsíc se tak stane držitelem druhého z vozů pro nejlepší makléře.

Titul nejlepší pobočky putuje stejně tak jako jeden z Mercedesů do Pardubic, kdy se týmu pardubické pobočky v čele s vedoucí pobočky Mgr. Leonou Málkovou podařilo svým obratem vybojovat prvenství mezi pobočkami.

         
Petr Horáček                                                                                        Lenka Tlustá


pobočka Pardubice

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum