Nejlepší makléři za měsíc únor 2012

01.03.2012

Jako každý měsíc patří poděkování Vám všem – makléřům začínajícím i těm stávajícím, asistentkám, vedoucím, manažerům, ředitelům i zaměstnancům centrály. A kdo byl tento měsíc nejúspěšnější?

Ačkoli je únor nejkratším měsícem roku, jeho výsledky to až tolik nenaznačují. A protože všechny statiky jsme již uzavřeli a sečetli, nejde jinak, než opět vyhlásit ty nejlepší.

Nejlepším makléřem měsíce února se stává makléř pardubické pobočky Petr Horáček, který bude pardubické ulice brázdit jedním z korábů firemní flotily se znakem „Mercedesa“ na kapotě.

Nejproduktivnější strukturu bychom v únoru hledali v Ústeckém kraji, konkrétně v chomutovské pobočce, kde tým vedený paní Lenkou Tlustou dosáhl nejvyšší produkce a na měsíc se tak stane držitelem druhého z vozů pro nejlepší makléře.

Titul nejlepší pobočky putuje stejně tak jako jeden z Mercedesů do Pardubic, kdy se týmu pardubické pobočky v čele s vedoucí pobočky Mgr. Leonou Málkovou podařilo svým obratem vybojovat prvenství mezi pobočkami.

         
Petr Horáček                                                                                        Lenka Tlustá


pobočka Pardubice

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články