Nenechte si ujít událost roku - Summit 2017!

11.09.2017

Tři roky vyvíjel Petr Morcinek, majitel největší realitní skupiny v České republice M&M Reality Holding, se svým týmem IT specialistů aplikaci pro tablet Stormmbook. Aplikaci, která stejně jako vynález žárovky, počátek internetu nebo iPhone Steva Jobse změní hned několik segmentů současného byznysu. Buďte u toho, až Petr revoluční aplikaci na největším realitně-finančním kongresu představí.

Děláte v realitách? Živí vás hypotéky a úvěry na bydlení. Nebo jste například pojišťovací expert? Pak přijměte naše pozvání na bez nadsázky revoluční událost roku. M&M Reality Holding si vás dovolují pozvat na

SUMMIT 2017
2. října od 10:00 hod.
v Kongresovém centru Praha
5. května 1640/65
140 00 Praha 4-Nusle

Stormmbook - speciální tablet a aplikace Moderní makléř/finančník budou hlavními body dopoledního programu. Po obědě se můžete těšit na přednášky o investičních nemovitostech, jak se vyznat v džungli předpisů a nespadnout do právní pasti nebo na panelovou diskuzi odborníků k novému realitnímu zákonu.

Pozdravit nás přijdou také vzácní hosté Tereza Pergnerová, Martin Dejdar a Richard Krajčo. Na závěr programu se pak dozvíte, jak rozjet nový úspěšný byznys za méně než 5 000 Kč. Po ukončení programu v hlavním sále vás zveme na raut, živou hudbu a afterparty až do rána.

Představte si chvíli, kdy všechny současné operace spojené s prodejem, pronájmem, či financováním nemovitosti půjde obstarat online během několika desítek minut a z jednoho místa. Ta chvíle se neúprosně blíží a vy můžete být u toho. Náš Summit je otevřený pro odbornou veřejnost, nové makléře a finanční poradce. Kapacita je omezená, takže s registrací neotálejte.

Úplný program Summitu a registrační formulář najdete na www.summit2017.cz. Po registraci vám bude účtována symbolická cena 99 Kč, která vám garantuje pevné sedadlo v konferenčním sále.

Těšíme se na vás!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích