Nenechte si ujít událost roku - Summit 2017!

11.09.2017

Tři roky vyvíjel Petr Morcinek, majitel největší realitní skupiny v České republice M&M Reality Holding, se svým týmem IT specialistů aplikaci pro tablet Stormmbook. Aplikaci, která stejně jako vynález žárovky, počátek internetu nebo iPhone Steva Jobse změní hned několik segmentů současného byznysu. Buďte u toho, až Petr revoluční aplikaci na největším realitně-finančním kongresu představí.

Děláte v realitách? Živí vás hypotéky a úvěry na bydlení. Nebo jste například pojišťovací expert? Pak přijměte naše pozvání na bez nadsázky revoluční událost roku. M&M Reality Holding si vás dovolují pozvat na

SUMMIT 2017
2. října od 10:00 hod.
v Kongresovém centru Praha
5. května 1640/65
140 00 Praha 4-Nusle

Stormmbook - speciální tablet a aplikace Moderní makléř/finančník budou hlavními body dopoledního programu. Po obědě se můžete těšit na přednášky o investičních nemovitostech, jak se vyznat v džungli předpisů a nespadnout do právní pasti nebo na panelovou diskuzi odborníků k novému realitnímu zákonu.

Pozdravit nás přijdou také vzácní hosté Tereza Pergnerová, Martin Dejdar a Richard Krajčo. Na závěr programu se pak dozvíte, jak rozjet nový úspěšný byznys za méně než 5 000 Kč. Po ukončení programu v hlavním sále vás zveme na raut, živou hudbu a afterparty až do rána.

Představte si chvíli, kdy všechny současné operace spojené s prodejem, pronájmem, či financováním nemovitosti půjde obstarat online během několika desítek minut a z jednoho místa. Ta chvíle se neúprosně blíží a vy můžete být u toho. Náš Summit je otevřený pro odbornou veřejnost, nové makléře a finanční poradce. Kapacita je omezená, takže s registrací neotálejte.

Úplný program Summitu a registrační formulář najdete na www.summit2017.cz. Po registraci vám bude účtována symbolická cena 99 Kč, která vám garantuje pevné sedadlo v konferenčním sále.

Těšíme se na vás!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum