Nenechte si ujít událost roku - Summit 2017!

11.09.2017

Tři roky vyvíjel Petr Morcinek, majitel největší realitní skupiny v České republice M&M Reality Holding, se svým týmem IT specialistů aplikaci pro tablet Stormmbook. Aplikaci, která stejně jako vynález žárovky, počátek internetu nebo iPhone Steva Jobse změní hned několik segmentů současného byznysu. Buďte u toho, až Petr revoluční aplikaci na největším realitně-finančním kongresu představí.

Děláte v realitách? Živí vás hypotéky a úvěry na bydlení. Nebo jste například pojišťovací expert? Pak přijměte naše pozvání na bez nadsázky revoluční událost roku. M&M Reality Holding si vás dovolují pozvat na

SUMMIT 2017
2. října od 10:00 hod.
v Kongresovém centru Praha
5. května 1640/65
140 00 Praha 4-Nusle

Stormmbook - speciální tablet a aplikace Moderní makléř/finančník budou hlavními body dopoledního programu. Po obědě se můžete těšit na přednášky o investičních nemovitostech, jak se vyznat v džungli předpisů a nespadnout do právní pasti nebo na panelovou diskuzi odborníků k novému realitnímu zákonu.

Pozdravit nás přijdou také vzácní hosté Tereza Pergnerová, Martin Dejdar a Richard Krajčo. Na závěr programu se pak dozvíte, jak rozjet nový úspěšný byznys za méně než 5 000 Kč. Po ukončení programu v hlavním sále vás zveme na raut, živou hudbu a afterparty až do rána.

Představte si chvíli, kdy všechny současné operace spojené s prodejem, pronájmem, či financováním nemovitosti půjde obstarat online během několika desítek minut a z jednoho místa. Ta chvíle se neúprosně blíží a vy můžete být u toho. Náš Summit je otevřený pro odbornou veřejnost, nové makléře a finanční poradce. Kapacita je omezená, takže s registrací neotálejte.

Úplný program Summitu a registrační formulář najdete na www.summit2017.cz. Po registraci vám bude účtována symbolická cena 99 Kč, která vám garantuje pevné sedadlo v konferenčním sále.

Těšíme se na vás!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články