Nové kontaktní místo - Ostrava Mariánské Hory

02.02.2011

Dne 14. 1. 2011 za účasti regionálního ředitele Richarda Hofera a oblastního manažera Jakuba Paráka, se uskutečnila kolaudace nově otevřeného infocentra (kontaktního místa) v Ostravě Marianských Horách. Akce byla velkolepá, a povedla se. Makléři byli velmi nadšeni novými prostory, které se nacházejí na největší tepně napříč Ostravou. Jako zodpovědnou osobou byl jmenovaný Michal Kopciuch, který patří mezi nejlepší makléře v ČR a celé kontaktní místo si poctivě vybudoval včetně makléřů.

Gratulujeme a přejeme mnoho a mnoho úspěchů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články