Nové kontaktní místo - Ostrava Mariánské Hory

02.02.2011

Dne 14. 1. 2011 za účasti regionálního ředitele Richarda Hofera a oblastního manažera Jakuba Paráka, se uskutečnila kolaudace nově otevřeného infocentra (kontaktního místa) v Ostravě Marianských Horách. Akce byla velkolepá, a povedla se. Makléři byli velmi nadšeni novými prostory, které se nacházejí na největší tepně napříč Ostravou. Jako zodpovědnou osobou byl jmenovaný Michal Kopciuch, který patří mezi nejlepší makléře v ČR a celé kontaktní místo si poctivě vybudoval včetně makléřů.

Gratulujeme a přejeme mnoho a mnoho úspěchů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články