Oblastní jízda celopolepených vozů M&M 14. 5. 2015

20.05.2015

Dne 14. 5. 2015 se konala jízda celopolepů oblastního ředitele Ladislava Doudy.

Již v ranních hodinách se zazelenalo v městě Chrudim, kam přijela celá M&M posádka, která čítala 27 celopolepených vozů a 54 zúčastněných makléřů. Po vzájemném přivítání, jsme se hrdě vydali na jízdu, kdy jsme v dopravní špičce obkroužili město Chrudim a následně zastavili na hlavním náměstí, kde jsme udělali společné foto. Následně jsme pokračovali v trase, Chotěboř - Havlíčkův Brod - Jihlava - Žďár nad Sázavou - Hlinsko. V každém z plánovaných měst, jsme zastavili u hypermarketů, a rozdávali propagační materiály na náběr makléřů, spolu s M&M dobrotami, ze kterých byly nadšené především děti, které s úsměvem na tvářích mávaly na zelenou kolonu aut.

Bohužel na naší cestě nás potkala i nepříjemná věc, v podobě srážky více vozů, ale i s touto nepříjemností si zkušení makléři poradili a všichni dojeli v pořádku do cíle, tedy do města Hlinsko. V Hlinsku jsme všichni společně povečeřeli, zahráli si bowling, předávali si zkušenosti a také fandili českým hokejistům v zápase proti Finsku. Jízda celopolepů se vydařila a všichni se již těší na další. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články