Oblastní jízda celopolepených vozů M&M 14. 5. 2015

20.05.2015

Dne 14. 5. 2015 se konala jízda celopolepů oblastního ředitele Ladislava Doudy.

Již v ranních hodinách se zazelenalo v městě Chrudim, kam přijela celá M&M posádka, která čítala 27 celopolepených vozů a 54 zúčastněných makléřů. Po vzájemném přivítání, jsme se hrdě vydali na jízdu, kdy jsme v dopravní špičce obkroužili město Chrudim a následně zastavili na hlavním náměstí, kde jsme udělali společné foto. Následně jsme pokračovali v trase, Chotěboř - Havlíčkův Brod - Jihlava - Žďár nad Sázavou - Hlinsko. V každém z plánovaných měst, jsme zastavili u hypermarketů, a rozdávali propagační materiály na náběr makléřů, spolu s M&M dobrotami, ze kterých byly nadšené především děti, které s úsměvem na tvářích mávaly na zelenou kolonu aut.

Bohužel na naší cestě nás potkala i nepříjemná věc, v podobě srážky více vozů, ale i s touto nepříjemností si zkušení makléři poradili a všichni dojeli v pořádku do cíle, tedy do města Hlinsko. V Hlinsku jsme všichni společně povečeřeli, zahráli si bowling, předávali si zkušenosti a také fandili českým hokejistům v zápase proti Finsku. Jízda celopolepů se vydařila a všichni se již těší na další. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články