Oblastní jízda celopolepených vozů M&M 14. 5. 2015

20.05.2015

Dne 14. 5. 2015 se konala jízda celopolepů oblastního ředitele Ladislava Doudy.

Již v ranních hodinách se zazelenalo v městě Chrudim, kam přijela celá M&M posádka, která čítala 27 celopolepených vozů a 54 zúčastněných makléřů. Po vzájemném přivítání, jsme se hrdě vydali na jízdu, kdy jsme v dopravní špičce obkroužili město Chrudim a následně zastavili na hlavním náměstí, kde jsme udělali společné foto. Následně jsme pokračovali v trase, Chotěboř - Havlíčkův Brod - Jihlava - Žďár nad Sázavou - Hlinsko. V každém z plánovaných měst, jsme zastavili u hypermarketů, a rozdávali propagační materiály na náběr makléřů, spolu s M&M dobrotami, ze kterých byly nadšené především děti, které s úsměvem na tvářích mávaly na zelenou kolonu aut.

Bohužel na naší cestě nás potkala i nepříjemná věc, v podobě srážky více vozů, ale i s touto nepříjemností si zkušení makléři poradili a všichni dojeli v pořádku do cíle, tedy do města Hlinsko. V Hlinsku jsme všichni společně povečeřeli, zahráli si bowling, předávali si zkušenosti a také fandili českým hokejistům v zápase proti Finsku. Jízda celopolepů se vydařila a všichni se již těší na další. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články