subHeader

Oblastní jízda celopolepů M&M reality - 24. 9. 2015

29.09.2015

Dne 24 .9. 2015 se konala jízda celopolepů oblastního ředitele Ladislava Doudy. Ráno se celá posádka M&M celopolepů, která čítala 21 vozů, sešla ve městě Chrudim, aby vyrazila na spanilou jízdu.

Již po rozjezdu jsme způsobili rozruch v Chrudimi na náměstí, dále jsme pokračovali v trase Holice - Vysoké Mýto - Kostelec nad Orlicí - Ústí nad Orlicí - Lanškroun - Svitavy - Litomyšl.
V každém městě naše posádka obkroužila náměstí, nevíce nadšené byly děti, které na kolonu zelených vozů, mávaly s úsměvem a my jim pozdravy oplácely. Dále jsme zastavovali u supermarketů a hypermarketů, kde jsme rozdávali reklamní předměty, v podobě lízátek, gumových medvídků, žvýkaček a letáčků, pro podporu nových makléřů.

Celá akce byla zakončena v městě Litomyšl, kde pro všechny účastníky, byla připravena večere. Po večeři následoval boj o prvenství v jízdě motokár, aby soutěž proběhla spravedlivě, soutěžily zvlášť skupiny mužů a žen. U žen bylo vítězství nejasné do poslední chvíle, nakonec se jako nejlepší jezdkyně, umístila makléřka Pavla Horáčková, 2. místo obsadila vedoucí pobočky Hlinsko, Alena Picková a na 3. místě se umístila vedoucí pobočky Chrudim, Petra Horychová. V kategorii mužů zvítězil oblastní ředitel Ladislav Douda, na 2. místě vedoucí pobočky Svitavy, Michal Kloz a jako 3. se umístil makléř junior z pobočky Chrudim, Tomáš Randáček. Jízda se vydařila a již se těšíme na další.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články