Oblastní jízda celopolepů M&M reality - 24. 9. 2015

29.09.2015

Dne 24 .9. 2015 se konala jízda celopolepů oblastního ředitele Ladislava Doudy. Ráno se celá posádka M&M celopolepů, která čítala 21 vozů, sešla ve městě Chrudim, aby vyrazila na spanilou jízdu.

Již po rozjezdu jsme způsobili rozruch v Chrudimi na náměstí, dále jsme pokračovali v trase Holice - Vysoké Mýto - Kostelec nad Orlicí - Ústí nad Orlicí - Lanškroun - Svitavy - Litomyšl.
V každém městě naše posádka obkroužila náměstí, nevíce nadšené byly děti, které na kolonu zelených vozů, mávaly s úsměvem a my jim pozdravy oplácely. Dále jsme zastavovali u supermarketů a hypermarketů, kde jsme rozdávali reklamní předměty, v podobě lízátek, gumových medvídků, žvýkaček a letáčků, pro podporu nových makléřů.

Celá akce byla zakončena v městě Litomyšl, kde pro všechny účastníky, byla připravena večere. Po večeři následoval boj o prvenství v jízdě motokár, aby soutěž proběhla spravedlivě, soutěžily zvlášť skupiny mužů a žen. U žen bylo vítězství nejasné do poslední chvíle, nakonec se jako nejlepší jezdkyně, umístila makléřka Pavla Horáčková, 2. místo obsadila vedoucí pobočky Hlinsko, Alena Picková a na 3. místě se umístila vedoucí pobočky Chrudim, Petra Horychová. V kategorii mužů zvítězil oblastní ředitel Ladislav Douda, na 2. místě vedoucí pobočky Svitavy, Michal Kloz a jako 3. se umístil makléř junior z pobočky Chrudim, Tomáš Randáček. Jízda se vydařila a již se těšíme na další.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články